חשד להצתה: שריפה משתוללת סמוך לכביש 386 - 0404
חשד להצתה: שריפה משתוללת סמוך לכביש 386 כב"ה מחוז י-ם

חשד להצתה: שריפה משתוללת סמוך לכביש 386

עשרה צוותי כיבוי והצלה מתחנות בית שמש וירושלים, פועלים כעת בשריפת חורש וצמחייה בסמוך לכביש 386, צפונית מערבית למכון טיהור שפכים, באזור מפגש הנחלים שורק ורפאים.

לוחמי האש בסיוע של יערני קק"ל ורט"ג מרכזים מאמץ לבלום את השריפה וכעת מייצרים קווי הגנה אל מול הלהבות בכדי למנוע מהאש להתקדם אל היער, אל נתיבי התחבורה ואל מתקני תשתית סמוכים.

כמו כן, טייסת הכבאות "אלעד" הוזנקה למקום ובתיאום עם כוחות הקרקע בזמן הקרוב יבוצעו הטלות של חומרי כיבוי מן האוויר בכדי לנסות ולבלום את חזית האש.

לאור ריבוי המקרים של הצתות מכוונות בחודשים האחרונים, קיים חדש להצתה אך טרם נמצאו במקום ממצאים המעידים על כך.

מפקד כבאות והצלה לישראל תחנת בית שמש טפסר משנה ראובן (דובצ'ק) יצחק: "אנחנו פועלים כעת בתחילתה של שריפה שמתפתחת במהירות בחסות מזג האוויר הקשה. לוחמי האש נאבקים בלהבות בחום הכבד השורר הן ממזג האוויר והן מחום הלהבות ומנסים לבלום את השריפה, אני מקווה שבסיוע כוחות הסיוע המגיעים אלינו מהתחנות והמחוזות הסמוכים, נצליח לבלום את השריפה בהקדם האפשרי".

כב"ה מחוז י-ם

כב"ה מחוז י-ם

כב"ה מחוז י-ם

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]