הולכים על בטוח | כיצד מתארגנים עם ציוד לטיול - 0404

הולכים על בטוח | כיצד מתארגנים עם ציוד לטיול

הולכים על בטוח, מטיילים באחריות ומונעים את האסון הבא. חלצ – יחידת חילוץ ארצית בשיתוף תצפית נדל"ן בסדרת סרטונים שיכולה להציל חיים. והשבוע: פרק 5 – כיצד מתארגנים עם ציוד לטיול.

"לשמחתנו בשנים האחרונות ישנה עלייה גדולה במטיילים שפוקדים את שבילי הטבע. אך עם זאת נרשמת עלייה במספר החילוצים שאנו מבצעים בכל שבוע בכל אחד מיחידות החילוץ שלנו ברחבי הארץ, חלק גדול מהחילוצים ניתן היה למנוע רק בעצם התארגנות כמו שצריך לקראת הטיול, לדומגא פנס יכול לעשות את ההבדל בין חיים למוות בטיול שמתארך לו אל הלילה", מספר זאבי סופר, מנכ"ל חלצ.

יחד עם תצפית – חברת הנדל"ן הישראלית יצאו החודש בחלצ בסדרת הווידאו טיפ הולכים על בטוח עם פרק שבועי למטייל הישראלי. לדברי אורן עדי, סמנכ"ל השיווק בתצפית: "המידע המוגש יכול למנוע עוגמות נפש רבות ואף ממש להציל חיים. אין צורך לקחת סיכונים בטיול שאמור להיות כיף גדול ביחד עם משפחה וחברים".

הפרק החמישי, שמוגש השבוע, (בואו לצפות בשאר הפרקים באתר הסדרה) עוסק בחשיבות הציוד לטיולים. גדעון גולדיס, מפקד יחידת חילוץ שומרון ובקעת הירדן, דואג שנדע ונכיר הציוד הבסיסי וחשיבותו לטיול בטבע הישראלי. 

לצפות, ללמוד, והכי חשוב – לטייל על בטוח.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]