השר אדלשטיין נכנס לראשונה לתוך מחלקת קורונה: "החולים היו מלאים בתשבחות לצוות" - 0404
השר אדלשטיין נכנס לראשונה לתוך מחלקת קורונה:

השר אדלשטיין נכנס לראשונה לתוך מחלקת קורונה: "החולים היו מלאים בתשבחות לצוות"

שר הבריאות יולי אדלשטיין נכנס היום (חמישי) לראשונה לתוך מחלקת קורונה. הביקור לווה על ידי מנהלת בית החולים, ד"ר אסנת לבציון-קורח, במהלך סיור שקיים היום במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא).

במהלך שהותו במחלקה השר לבש את המיגון הנדרש למי שנכנס למקום: סרבל מגן, מסכה n95, ערדליים, מסכת מגן פלסטיק, כובע וכפפות. בנוסף לערכת המיגון, השר ענד תג עליו מתנוססת תמונתו, בדומה לנהוג בקרב עובדי המחלקה, על מנת שהחולים במחלקה יוכלו לזהותו.

בפוסט שפרסם לאחר מכן כתב: " "מלאכים בלבן". אין מסורים יותר מצוותי הרפואה של מדינת ישראל. היום, לראשונה, נכנסתי בעצמי לתוך מחלקת קורונה במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא). כמובן חמוש במיטב אמצעי המיגון שניתן. חוויה לא פשוטה, חום אימים ולחות נוראית בתוך הסרבל. זאת היתה חוויה אחת שלי לשעה אחת ביום אחד. תחשבו על הטיפול המסור 24/7 של כל הרופאות והרופאים, האחיות והאחיות וצוותי מחלקות הקורונה.

שוחחתי עם החולים שהיו מלאים בתשבחות לצוות המדהים. אבל הם העבירו מסר נוסף, חשוב לא פחות: נגיף הקורונה הוא לא "שפעת עם יחסי ציבור". הנגיף הארור הוא אכזר ואינו מבדיל בין דת, גזע ומין. אני מעביר אליכם את בקשתם: תשמרו על עצמכם! תשמרו על אבא ואמא ועל סבא וסבתא! תקשיבו להנחיות. הן באמת נכתבו בדם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]