הצעת בועז גולן | ח״כ מאי גולן מחתימה שרים וח״כים בדרישה לחקירה והשעיית ליאת בן ארי | צפו - 0404
הצעת בועז גולן | ח״כ מאי גולן מחתימה שרים וח״כים בדרישה לחקירה והשעיית ליאת בן ארי | צפו יונתן סינדל, פלאש 90

הצעת בועז גולן | ח״כ מאי גולן מחתימה שרים וח״כים בדרישה לחקירה והשעיית ליאת בן ארי | צפו

שרים וחברי כנסת מהליכוד החלו בצהריים לחתום על מכתב הדרישה לחקירת פרשת ליאת בן ארי וחריגות הבנייה בנכס השייך לה ולבעלה ונמצא בראש העין.

ח״כ מאי גולן, שהיתה הראשונה לאשר את בקשת מייסד חדשות 0404, בועז גולן, לחתום על מכתב הקורא לחקור ולהדיח במידה ולא תפתח חקירה את הפרקליטה ליאת בן ארי, הכינה הבוקר את נוסח המכתב והחלה להחתים את השרים והח״כים השונים. קריאת בועז גולן נעשתה אמש בשידור חי בתכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20.

עד לרגע זה חתמו על המכתב מאי גולן, מירי רגב, אסנת מארק, טלי פלוסקוב, שלמה קרעי, קרן ברק, מיקי זוהר, אופיר כץ וקטי שטרית. שרים וח״כים נוספים צפויים לחתום ובהם אמיר אוחנה, אריאל קלנר ועוד. שמות החותמים ואלה שלא יחתמו יפורסמו הערב בתכנית ״האולפן הפתוח״.

נוסח המכתב שעליו חתמו ראשוני הח״כים: ״אנו חברי הכנסת והשרים החתומים מטה, דורשים בזאת להורות על פתיחה מיידית בחקירת המשנה ליועמ״ש, הגב׳ ליאת בן ארי וזאת לאור הפרסומים המצביעים לכאורה על עבירה פלילית שבוצעה על ידה ובהמשך ניסיון ההסתרה והטיוח של העבירה. במידה ולא תפתח חקירה מיידית בנושא, אנו קוראים להשעות אותה מתפקידה עד לבירור העניין״.

ח"כ מאי גולן לחדשות 0404: ״הבוקר החתמתי את חבריי, חברי הכנסת מהליכוד, על דרישה לפתיחה מיידית בחקירת המשנה ליועמ"ש הגב' ליאת בן ארי. כמו כן, פניתי ליועמ"ש לפתוח בבדיקה לגבי החשד לעבירות בנייה אותן ביצעה לכאורה התובעת ליאת בן ארי. לא יכול להיות שפקידה בתפקיד כה בכיר, תתנהל בדרך הזו ללא מתן דין וחשבון – תוך ניגוד עניינים בוטה ובמידה ולא תפתח חקירה מיידית בנושא, אני דורשת להשעות אותה מתפקידה עד לבירור העניין עד תום״.

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]