הולכים על בטוח | כיצד מתכננים מסלול ישראלי כמו שצריך - 0404

הולכים על בטוח | כיצד מתכננים מסלול ישראלי כמו שצריך

הולכים על בטוח, מטיילים באחריות ומונעים את האסון הבא. חלצ יחדת חילוץ הארצית  בשיתוף תצפית נדל"ן בסדרת סרטונים שיכולה להציל חיים. והשבוע: פרק 4 – כיצד מתכננים מסלול ישראלי כמו שצריך.


ימי הקיץ החמים, ואיתני הטבע הישראלים גורמים לחלצ יחידת החילוץ הארצית לעבוד שעות נוספות. "האתגרים רבים ולצערנו אנחנו נתקלים באין ספור מקרים שהיו יכולים להמנע רק באמצעות קצת מידע מקדים, ותכנון טיול פשוט" מספר זאבי סופר מנכ"ל חלצ.

יחד עם תצפית – חברת הנדל"ן הישראלית יצאו הם יחד החודש בסדרת הווידאו טיפ הולכים על בטוח עם פרק שבועי למטייל הישראלי "שיכול למנוע עוגמות נפש רבות ואף ממש להציל חיים. ולמה בכלל לקחת סיכונים בטיול שאמור להיות כיף גדול ביחד עם משפחה וחברים." נמסר מאורן עדי סמנכ"ל שיווק בתצפית.

והשבוע הפרק הרביעי (בואו לצפות בשאר הפרקים באתר הסדרה) עוסק בתכנון מקדים של טיול, אורי לב, מפקד יחידת חילוץ ערבה, דואג שנדע ונכיר את הסכנות בטבע. כיצד בתכנון פשוט אפשר למנוע מהם להגיע אלינו. 

איך לוודא שהמסלול מותאם למטייל הכי מבוגר בקבוצה? 

והאם המסלול חוצה גבים? 

בואו לצפות, ללמוד, והכי חשוב – לטייל על בטוח.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com