צוחקת לכולנו בפנים | ליאת בן ארי מודעת לעבירת הבנייה, אך לא עושה דבר לתקנה וממשיכה לעבור על החוק - 0404
צוחקת לכולנו בפנים | ליאת בן ארי מודעת לעבירת הבנייה, אך לא עושה דבר לתקנה וממשיכה לעבור על החוק מארק ישראל סלם, פלאש 90

צוחקת לכולנו בפנים | ליאת בן ארי מודעת לעבירת הבנייה, אך לא עושה דבר לתקנה וממשיכה לעבור על החוק

אם עוד ניסתה הגב׳ ליאת בן ארי לספר לעם ישראל שהיא לא ידעה (אולי היתה בטיול כמו במהלך השימוע?) על עבירת הבנייה בבית המשותף לה ולבעלה בראש העין, הרי שאין חולק כי היא יודעת ומודעת לה כעת.

גם אם נסכים לקבל (ואנחנו לא מסכימים ולא מאמינים) את גרסתה שבעלה טיפל בנכס במסגרת קבוצת רכישה ולה לא היה ואין מושג מהנעשה בו, הרי שכעת היא יודעת ומודעת לכך היטב. מזה יומיים הפרסומים מסתובבים ברחבי כלי התקשורת והרשת החברתית. ליאת בן ארי עצמה הגיבה בעניין באמצעות משרד המשפטים. כעת, גם התירוץ הרצוץ שלה מושלך לפח האשפה ואינה יכולה לומר עוד כי היא לא מודעת לעבירה שבוצעה.

כפי שכבר נודע, הנכס רשום על שמה ועל שם בעלה. היא חתמה על רכישתו (אם חתמו במקומה – זו עבירה נוספת). הפעולה העבריינית שנעשתה בנכס הרשום על שמה ועל שם בעלה – לפי נסח הטאבו, ממשיכה להתבצע גם ברגעים אלה ובמודע.

מבצעת עבירה במודע. ליאת בן ארי (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)

ברגעים אלה ממש, אפילו הטעם של ״תום לב״ לא קיים, שכן ליאת בן ארי יודעת שביצעה יחד עם בעלה עבירה על החוק.

ליאת בן ארי, מזה יומיים, לא פרסמה, לא הודיעה ולא פנתה לשום גורם כדי לדרוש את פירוק החריגה בנכס שלה ולמעשה, היא עוברת עבירה בפועל ברגעים אלה ומודעת לביצועה. זו עבירה אף חמורה הרבה יותר, גם בלי קשר לתפקידה בפרקליטות – תפקיד המחייב אותה להיות צחה כשלג.

אך מה נצפה ממערכת כה כושלת, קומבינטורית והשומרת על חבריה? זו אותה פרקליטה שהגישה תצהיר כוזב ומנדלבליט כבר זיכה אותה באומרו כי אין מקום לפתוח בחקירה.

ליאת בן ארי לא יכולה להמשיך אפילו דקה אחת בתפקידה וחייבת ללכת הביתה. על פחות מזה, הרבה פחות, יואב גלנט איבד את הרמטכ״לות!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]