גלנט: "שנת הלימודים תיפתח בראשון בספטמבר, נקודה" - 0404
גלנט: ערוץ 20

גלנט: "שנת הלימודים תיפתח בראשון בספטמבר, נקודה"

שר החינוך יואב גלנט הכריז היום (שני) כי שנת הלימודים הבאה תיפתח כרגיל. השר הודיע כי המהלך נעשה בהסכמה עם ראש הממשלה ושר האוצר: "אני אומר לאזרחי מדינת ישראל, שנת הלימודים תפתח בראשון לספטמבר, נקודה.

יש לנו תכנית, ישבתי שעות ארוכות עם שר האוצר, הוא השתכנע בדברים, הוא שותף לעניין. מצאתי שותפים בשלטון המקומי וארגוני המורים, ורה"מ שמוביל את התהליך, השתכנע בדברים.

אני מתכוון להביא את התכנית לא באופן מבולבל, לא בעדכון כזה או אחר, באופן מסודר. היא תובא בפני הממשלה, השלטון המקומי, יחד עם השותפים שלי. נביא את זה ולדעתי מאותו רגע ניתן לאנשים לעבוד, ב-1 לספטמבר גני הילדים ובתי הספר יפתחו, חלקם מלמידה מרחוק".

עוד אמר גלנט כי הוא עושה מאמץ גדול כדי לאפשר לכל ילד בישראל להתחבר למערכת הלמידה מרחוק: "אנחנו עובדים על זה בשיא הרצינות. גם אמצעי קצה, גם תשתיות לימוד בבתי הספר, גם תוכן על מנת שיהיה ניתן לרכוש אותו בכל מקום, גם הכשרה למורים ומנהלים. זו מלאכה מורכבת, אנו מדברים על 2.5 מיליון תלמידים ומורים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]