זוהר נגד אבידר: ''אם איש ליכוד היה אומר את הדברים הללו זה היה פותח מהדורות'' - 0404
זוהר נגד אבידר: יונתן סינדל, פלאש 90

זוהר נגד אבידר: "אם איש ליכוד היה אומר את הדברים הללו זה היה פותח מהדורות"

יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר גינה היום (ראשון) את המתקפה של ח"כ אלי אבידר (ממפלגת ישראל ביתנו) כנגד המשנה ליועמ"ש רז נזרי.

ח"כ זוהר: "מופע אימים של ח"כ אלי אבידר. כשלא נוח להם, הם תוקפים את היועמ"שים וכשנוח להם הם מגינים עליהם. תהיו בטוחים שאם איש ליכוד היה אומר את הדברים הללו זה היה פותח מהדורות. עו"ד רז נזרי הוא מהבודדים בצמרת המערכת המשפטית שנשארו נקיים. הפלא ופלא, אלי אבידר בוחר לתקוף באגרסיביות דווקא אותו".

ח"כ אבידר אמר כשתקף את עו"ד נזרי: "נתת יד לאיסור לאנשים לצאת להפגנה מאזור מוגבל. לך לצפון קוריאה ותשאל אנשים מה הם מעדיפים – להידבק בסארס או קורונה, או לצאת להפגין. שיתפת פעולה בחוק השב"כ וזה על מצפונך".

על הדברים הגיב נזרי: "אני לא דובר הממשלה, לא קובע מדיניות, תפקידי בייעוץ המשפטי לממשלה הוא לסייע לממשלה לממש את מדיניותה ולהציב בפניה את גבולות הדין.

אתה מדבר על 'שיתוף פעולה' עם קונוטציות כאלה ואחרות, אני רוצה לומר לך שעם כל הכבוד ל'ציונים' שאתה מעניק לנו, אנחנו עומדים כל העת מול הממשלה ובולמים דברים שנראים לנו לא אפשריים מבחינת הדין".

את דבריו של זוהר חיזק שר הביטחון לשעבר, ח"כ נפתלי בנט: "אני מכיר את המשנה ליועמ"ש רז נזרי מזה 8 שנים. מרבית הקשר היה במסגרת הקבינט הבטחוני, שם רז נרתם בכל כוחו, במסגרת החוק, לסייע לממשלה לממש את מדיניותה. לא תמיד הסכמנו, אך אני מכבד אותי. רז הוא משרת ציבור מסור ומקצוען. ההתנהגות של ח"כ אבידר כלפיו איננה הולמת ואינה ראויה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]