מפגיני ימין מתחת לביתו של ראש העיר ירושלים: ״לא מטפל באנרכיה - תתפטר״ | צפו - 0404

מפגיני ימין מתחת לביתו של ראש העיר ירושלים: ״לא מטפל באנרכיה – תתפטר״ | צפו

עשרות מפגיני ימין מוחים כעת מתחת לביתו של ראש העיר ירושלים, משה ליאון, וזאת מאחר ולטענתם ליאון מאפשר את הפגנות האנרכיסטים והעבירות על החוק ברחובות ירושלים באופן קבוע.

במהלך ההפגנה קראו המוחים מתחת לבית ליאון: "אתה לא עושה את העבודה, אתה הזנחת את העיר, תושבי העיר סובלים. משה ליאון שיהיה לך ברור: אם לא יהיה שקט ברחוב בלפור, לא יהיה לך שקט פה".

כזכור, פעילי השמאל תולים שלטים על עצים ועל קירות, עושים צרכים ברחוב, מפריעים את מנוחת השכנים, מרססים כתובות על מדרכות ועל הכביש, וחוסמים פעמים רבות את הציר. כמו כן, הם גורמים נזק לרכוש.

המפגינים טוענים כי אחת הסיבות לקיום ההפגנות האנרכיסטיות היא התעלמות ראש העיר ירושלים מהחוק, ואי אכיפתו. המפגינים לחדשות 0404: "ראש העיר ירושלים מאפשר אנרכיה ולא עושה דבר. לא יתכן שהוא יתעלם מעבירות על החוק ומהפרעות ומטרדים לשכנים, וזאת ללא כל קשר לפוליטיקה, ולתמיכתו או אי תמיכתו בראש הממשלה בנימין נתניהו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]