הביטו במראה | עיתונאי הקומץ תוקפים את הימין שמבקר את מערכת המשפט ומנגד מעודדים מסעדנים לעבור על החוק - 0404
הביטו במראה | עיתונאי הקומץ תוקפים את הימין שמבקר את מערכת המשפט ומנגד מעודדים מסעדנים לעבור על החוק 0404

הביטו במראה | עיתונאי הקומץ תוקפים את הימין שמבקר את מערכת המשפט ומנגד מעודדים מסעדנים לעבור על החוק

הכי חשוב באיזה צד אתה נמצא. אם אתה בשמאל – אתה רשאי ויכול לעבור על החוק והמרד הוא חלק בלתי נפרד מהחיים – כך על פי תפיסת חלק מכלי התקשורת בישראל.

עיתונאים שונים והזויים תוקפים את הימין על ביקורתו המוצדקת על שליטת המערכת המשפטית. אותם עיתונאים טוענים שאסור לפגוע במערכת המשפטית, אסור לגעת בחוק ו״חוק זה חוק״. עד כאן, כשמדובר בימין, זה זורם להם יופי.

כעת, כאשר החוק קובע הגבלות למסעדות ועוד, כדי לשמור על בריאותנו ועל חיינו, עיתונאים שונים ״דוחפים״ את בעלי המסעדות לדבר על ״מרד״ ולפעול נגד החוק. הם מסקרים אותם, מעודדים אותם, מוציאים הודעות דחיפה לסלולר, העיקר לפגוע בראש הממשלה ולעזאזל החוק.

כך נראית חלק מהתקשורת בישראל. יש חוק רק לצד אחד וקיומו מחויב רק כאשר מדובר באותו הצד.

העיתונאים האלה (מייצגים קומץ בעם ישראל), יודעים היטב שהימין שומר חוק. ההפגנות שלו חוקיות ובהתאם להוראות. הם לא שוברים ומנפצים כל שבדרכם, הם לא מבצעים לינץ׳ בשוטרים. הם לא חוסמים צירים מרכזיים. העיתונאים האלה, המייצגים את הקומץ, יודעים היטב שמפגיני שמאל הם אנרכיסטים ועבריינים ויחד איתם הם מעודדים עבירות על החוק. מבחינתם, אמיר השכל שחסם את הציר ואמר שאין לו בעיה להעצר ויעבור על החוק – הוא גיבור ישראל האמיתי. הגיבור הוא אדם שעובר על החוק בתנאי שהוא שמאל. שמאל הזוי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]