המשטרה אישרה לשמאל להפגין הערב מול מעון רה״מ ואסרה הבקשה ללינה במקום - 0404
המשטרה אישרה לשמאל להפגין הערב מול מעון רה״מ ואסרה הבקשה ללינה במקום 0404

המשטרה אישרה לשמאל להפגין הערב מול מעון רה״מ ואסרה הבקשה ללינה במקום

על רקע אלימות המפגינים, סמוך למעון ראש הממשלה בהפגנת השמאל האחרונה, אישרה המשטרה לפעילי השמאל להפגין גם הערב (חמישי) מול מעון רה״מ אך אסרה את הבקשה ללינה במקום.

בהודעה לתקשורת מטעם דוברות המשטרה, נמסר: "לקראת המחאה המתוכננת הערב (16.7.20) מול מעון רה"מ, הוגשה בקשה לקיום מחאה ב – 2 חלקים, האחד מהשעה 17:00 ועד לשעה 23:00, קיומה של מחאה מול מעון רה"מ בהשתתפות מאות משתתפים – חלק זה אושר ע"י המשטרה בהתאם לתנאים עליהם חתם מגיש הבקשה.

חלקה השני של הבקשה ועפ"י הצהרת מגיש הבקשה בפני גורמים במשטרה, לחסום את קטע הכביש (רחוב עזה) הסמוך למעון רה"מ מהשעה 23:00 ועד לשעה 7:00 למחרת, למטרת לינה של המפגינים. – הובהר למארגן כי חלק זה לא אושר, שכן מדובר בציר תנועה מרכזי, והוצעה חלופה ללינת המפגינים באחד מהשטחים הציבוריים הסמוכים בכפוף לאישור העירייה תוך הקפדה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות בצורה שלא תסכן את בריאות הציבור.

המארגן מודע לכך שחלקה השני של הבקשה ללינת המפגינים, לא אושר, וכל ניסיון לקיים אותו בניגוד לעמדת המשטרה, עלול לגרור להכרזת ההתקהלות כבלתי חוקית ולנקיטת צעדים נגד המארגנים". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]