מחדל ביטחוני ובריאותי בדרך לפיגוע הבא | כך נראית חדירת שב״חים בכל יום לישראל | צפו בטירוף - 0404
צילום: 0404

מחדל ביטחוני ובריאותי בדרך לפיגוע הבא | כך נראית חדירת שב״חים בכל יום לישראל | צפו בטירוף

בלתי נתפס. כך זה נראה בכל בוקר בגדר המערכת שבין אוייבנו לשטח ארצנו היקרה.

בכל בוקר חודרים לישראל אלפי שוהים בלתי חוקיים, מהם כבר יצאו מחבלים שביצעו בעבר פיגועים, ואף אחד לא מונע כניסתם ולא עושה דבר. כעת, גם בתקופה הקרונה, כאשר ברשות חולים רבים, אין גם מי שיפקח על מעבר הנגיף לתוך שטח הארץ. השוהים חודרים ללא מסכות וכך ממשיכים פנימה ליעד הבא.

כבר לא מדובר במקום מרוחק שבו קשה לאתר את השב״חים. מידי יום מתקבלים דיווחים בחדשות 0404 מאזרחים שרואים בכל בוקר אלפים שחודרים לארצנו ואת כוחותינו הם לא רואים במקום – לא בכניסתם לארץ ולא ביציאתם (לא כולם יוצאים בחזרה).

כך זה נראה בבוקר בגדר המערכת, כשני קילומטר בלבד מערבית ממוצב ריחן, באזור שבקרבת ברטעה וג׳נין בגזרת מנשה. ערבים מאזור ג׳נין וברטעה חודרים לארץ באין מפריע, בזה אחר זה, בכמויות גדולות ומשם ממשיכים ליעדים שונים – חדרה, נתניה, תל אביב ועוד ועוד.

מדובר באוזלת יד של ממש מצד המערכת הביטחונית. לא צה״ל, לא מג״ב, לא משטרה. אין שם אף אחד כדי למנוע חדירת השב״חים, שכאמור, מהם כבר יצאו בעבר פיגועים ונרצחו יהודים.

כזכור, תמיד לאחר פיגוע מבצעת מערכת הביטחון מבצעים ומפיצה סרטונים לתושבי ישראל. כך פועלת בעיקר המשטרה, כדי להראות שהיא מטפלת בבעיה. זמן קצר לאחר מכן, הנושא נשכח, לא מטופל והזרימה נמשכת כרגיל, עד לפיגוע הבא.

לצערנו, נאלץ בעתיד להשתמש בסרטון הזה כדי להזכיר מהיכן צץ הפיגוע הבא.

מדובר צה״ל נמסר בתגובה: ״צה״ל רואה בחומרה מעבר לשטח ישראל באופן לא חוקי ופועל כנגדו בהתאם להערכת המצב בשטח ולסד״כ בגזרה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]