אמסלם: "מנדלבליט, אתה עסוק כל היום ברה"מ? אתה לא רואה מה קורה ברחובות?" - 0404
אמסלם: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

אמסלם: "מנדלבליט, אתה עסוק כל היום ברה"מ? אתה לא רואה מה קורה ברחובות?"

השר דוד אמסלם התייחס הבוקר (רביעי) בנאומו במליאת הכנסת להפגנה שהתקיימה אמש בירושלים, ואמר: "אמש היינו לדעתי עדים לאחד המחזות המבישים והמשפילים בתולדות הדמוקרטיה הישראלית במדינת ישראל.
 
צפינו אמש בתמונות מירושלים, ראינו שם המחסומים מתעופפים על שוטרים, ביצים שהושלכו על כוחות הביטחון, הפרות סדר, אלימות פיזית קשה וגם אלימות מילולית מהחמורות שנראו במחוזותינו אי-פעם. כמובן שאין מה לדבר בכלל על כל הסיפור של המסכות, של שמירת ממרחק של מאות אנשים.
 
מה שהשמאל האנרכיסטי מעולל בימים האחרונים זאת לא הבעת מצוקה בעקבות הקורונה, זו לא מצוקה של עסקים שנמצאים בקשיים. מה שראינו ורואים בימים האחרונים זה עבריינות ואלימות שמכוונת במטרה אחת, להפלת ראש הממשלה במדינת ישראל בכל דרך רק לא בדרך הדמוקרטית.
 
האלימות הזאת נובעת מכך שהשמאל לא מצליח במערכות הבחירות להחליף את שלטון הימין במדינת ישראל ולכן הוא מתעל את התסכול שלו לאפיקים האלימים ביותר. אנחנו עוד צעד קטן לפני האנרכיה המוחלטת שמוביל אותה השמאל האלים והעבריין במדינת ישראל".
 
השר הוסיף ותקף בדבריו את היועמ"ש לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט: "אנחנו צעד קטן לפני אנרכיה שמוביל אליה השמאל האלים והעבריין במדינת ישראל. הכל מותר לשמאל – אני משתומם. מר מנדלבליט אתה לא רואה כלום? האם אתה עסוק כל היום בתיקי ראש הממשלה? אתה לא רואה מה קורה ברחובות? לשמאל מותר הכל – לעצור את המדינה, לקלל, למה?
 
כל מי שקורא להציל את מערכות שלטון החוק שיתעוררו לפני שיהיה מאוחר במדינת ישראל. לשמאל מותר הכל, לעצור כבישים, לזרוק בקבוקים על כבישים, לאיים, הכל מותר להם".
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]