צעירי הליכוד מצטרפים לדרישת ראש מועצת שומרון: "רה"מ, החל ריבונות עכשיו" - 0404
צעירי הליכוד מצטרפים לדרישת ראש מועצת שומרון: לע"מ

צעירי הליכוד מצטרפים לדרישת ראש מועצת שומרון: "רה"מ, החל ריבונות עכשיו"

הלחץ בליכוד להחלת ריבונות מיידית לצד הטיפול במשבר קורונה ממשיך: לאחר שראשי הסניפים בליכוד פנו במכתב לראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, וביקשו לחזק אותו בדרישתו להחלת ריבונות מיידית ללא השארת ישובים מבודדים וללא החלה בשני שלבים; כעת גם "צעירי הליכוד" מצטרפים לדרישה.

הבוקר יוצאים בכירים בקרב צעירי הליכוד, בהם יו"ר צעירי הליכוד מושיקו פסל ויו"ר צעירי הליכוד היוצא דוד שאיין – בקריאה נוקבת לראש הממשלה בנימין נתניהו – להחיל ריבונות על שטחי יו"ש: "זה צו השעה, זו דרישת העם ומפלגה, על כך נבחר הליכוד להוביל את המדינה. יש לטפל בקורונה במלוא העוז ובד בבד להחיל ריבונות בטווח הזמן המיידי. זו הזדמנות היסטורית שלא תחזור".

דגן הודה לצעירי הליכוד על הרוח הגבית ואמר: "זוהי רק ההתחלה. מרגישים בשטח את האכזבה מהשקט מצדו של נתניהו והנסיון למסמס את החלת הריבונות תחת התירוץ של הטיפול בקורונה. לא ניתן לוותר על הזירה המדינית גם לצד הטיפול החשוב בקורונה. זו הזדמנות שלא תחזור".

מושיקו פסל, יו"ר צעירי הליכוד: "הקורונה מכה בכולנו, אבל לא ייתכן שתופקר הזירה המדינית, צעירי הליכוד מצפים מראש הממשלה לעמוד בהבטחתו, ולעשות את המעשה הגדול והחשוב של המאה, החלת הריבונות על יהודה שומרון והבקעה. אמרתי לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שאנחנו עומדים לצדו ולצד תושבי יו"ש במאבק החשוב הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]