תנועת הביטחוניסטים נפגשה עם השר אוחנה: "הציבור משווע לשמוע את הקול שלכם" - 0404
תנועת הביטחוניסטים נפגשה עם השר אוחנה: הביטחוניסטים

תנועת הביטחוניסטים נפגשה עם השר אוחנה: "הציבור משווע לשמוע את הקול שלכם"

תנועת הביטחוניסטים התארחה היום (שלישי) בלשכתו של השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה. בפגישה השתתפו: ניצב בדימוס שלום קעטבי, תא"ל אמיר אביבי מנכ"ל תנועת הביטחוניסטים, תנ"צ בדימוס דובי יונג, תא"ל במיל' צביקה פוגל ותא"ל במיל' הראל כנפו.

בשיחה הוצגו לשר הפעילויות מהחודשים האחרונים והתכנונים של התנועה לעתיד. כמו כן, נידונו נושאי החלת הריבונות וחשיבות הגברת המשילות ברחבי מדינת ישראל.

השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה: "הציבור משווע לשמוע את הקול שלכם, הקול הלאומי-ביטחוני, ציוני באופן חד ובלתי מתנצל, שלא מספיק ממנו נשמע בפומבי. קידום והטמעת הרעיונות החשובים שאתם מאמינים בהם היא פעילות חשובה שמגשימה את תכלית הציונות ואני מודה לכם על כך".

תא"ל במיל' אמיר אביבי, מנכ"ל תנועת הביטחוניסטים: "הצגנו לשר אוחנה את התנועה ומעל לאלף המצטרפים שלה בחודשים האחרונים. דיברנו על חשיבות החלת הריבונות ועל הצורך לחזק את המשילות. חיזקנו את ידיו של השר בעשייה ובגיבוי שהוא נותן לשוטרות ושוטרי ישראל, בפעילות המורכבת שלהם בגזרות השונות, כשזו נכונה ומתבקשת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]