״פייק מוחלט״ | בכירים במערכת המשפט מבהירים שלא מדובר בשיחה בין ״אדמו״ר לשופטת״ - 0404
״פייק מוחלט״ | בכירים במערכת המשפט מבהירים שלא מדובר בשיחה בין ״אדמו״ר לשופטת״ יוטיוב

״פייק מוחלט״ | בכירים במערכת המשפט מבהירים שלא מדובר בשיחה בין ״אדמו״ר לשופטת״

בימים האחרונים מופצת הקלטה ברחבי הרשת החברתית ובה נטען כי אדמו״ר מנהל שיחה עם שופטת בית משפט באשקלון ובשיחה היא מספרת לו על פעילות לדילול אוכלוסיית החרדים ועל פעילות כזאת שנעשית מזה תקופה.

על פי הטענה ברשת החברתית, אדמו״ר התבטא נגד מערכת בתי המשפט והשופטים, ואלה שלחו בתוך מערכת בתי המשפט אימייל עם הסלולר שלו ובקשה להטרידו. על פי הטענה ברשת החברתית, האדמו״ר הקליט שיחה עם שופטת שיצרה עמו קשר ואמר לה כי היא טועה במספר וכי הוא בכלל אדם חילוני, אלא שאז – כך על פי הטענה, הוציא ממנה אמירות על דילול אוכלוסיית החרדים ועוד.

במערכת בתי המשפט מבהירים כי מדובר ב״פייק מוחלט״. בכירים במערכת מסרו לחדשות 0404 כי שמעו את השיחה ברשת וכי אינם מכירים ״שופטת״ שכזאת, לא באשקלון ולא בשום מקום אחר בארץ. על פי הגורמים, מעולם לא נשלח מייל שכזה במערכת המשפטית והדברים הנאמרים בהקלטה הם הזויים ולא משקפים כלל מי משופטי ישראל. עוד נמסר לחדשות 0404 כי מעולם לא היתה ולא תוכננה שום ישיבה בנושא ״חרדים״, ״דילול אוכלוסיה״ ועוד אמירות הזויות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]