בועז גולן קורא למפלגות: הפסיקו בזבוז כספי ציבור מהקצבת ״הקשר עם הבוחר״ והעבירו לעם | צפו בבזבוזים - 0404
בועז גולן קורא למפלגות: הפסיקו בזבוז כספי ציבור מהקצבת ״הקשר עם הבוחר״ והעבירו לעם | צפו בבזבוזים 0404

בועז גולן קורא למפלגות: הפסיקו בזבוז כספי ציבור מהקצבת ״הקשר עם הבוחר״ והעבירו לעם | צפו בבזבוזים

הזוי, מבזה ובעיקר מרגיז ומרתיח – בזמן שעם שלם נאנק תחת המצב הכלכלי הלא פשוט, חברי הכנסת שלנו מבזבזים כסף ציבורי על קידומם האישי ברשת החברתית.

בזמן שבעלי עסקים, עצמאים, שכירים ופשוטי העם מחפשים איך לעבוד, איך להתפרנס, איך לשמור על המשפחה וסביבתם הקרובה, נבחרי הציבור שלנו מפרסמים מודעות ברשת החברתית ומשלמים עליהן מהכסף שלנו – של כולנו.

קוראים לסעיף הזה ״הקשר עם הבוחר״. לכל מפלגה הקצבה כספית גדולה מאוד שאיתה משחקים ראשיה. הם מעלים פוסטים ברשתות החברתיות, שמים עליהם כסף ציבורי ומקדמים אותם – את עצמם.

בדיקה מהירה של חדשות 0404 מגלה את ההזיה: ראשי מפלגות מקדמים עצמם עם פוסטים על המצב הכלכלי הקשה ועושים זאת מכספי ציבור. ממש צוחקים לציבור בפרצוף.

יאיר לפיד ש״בוכה״ על המצב הכלכלי וטוען שהממשלה לא עושה כלום למען הציבור, ממשיך לבזבז כספי ציבור ברשת החברתית לטובת קידומו האישי וקידום מפלגתו. בין הפוסטים הממומנים שלו מכספי ציבור – בדיוק אלה על המצב הכלכלי.

גם ראש הממשלה בנימין נתניהו קידם עצמו ואת הליכוד בפוסטים ממומנים מכספי ציבור על נושא הקורונה. נפתלי בנט – מי שהולך על הראש של ראש הממשלה בנימין נתניהו, מפרסם פוסטים ברשת החברתית על המצב הקשה ומשלם אותם מהכסף שלכם. מהכסף הציבורי.

גם אביגדור ליברמן ש״זועק״ על המצב ועל ה״כסף לחרדים״ משלם מכספי ציבור בדיוק בתקופה זו וכך גם יפעת שאשא ביטון.

והרזרבי? ראש הממשלה החליפי בני גנץ? ברור. גם הוא מבזבז כסף ציבורי לטובת קידום אישי ברשת החברתית.

מבדיקה מהירה שביצענו, עולה כי אורלי לוי אבקסיס לא פרסמה דבר מאז הבחירות ואינה מבזבזת בימים אלה כסף ציבורי. לא בדקנו את כולם, אך מן הסתם יש עוד כמה ״צדיקים בסדום״.

למפלגות הגדולות כסף רב של מימון מפלגות ותקציב של ״קשר לבוחר״. זה הזמן שהמפלגות ייקחו חלק בנטל הכלכלי ובמצוקה הקשה ויודיעו כי הן מעבירות את כל הכסף לטובת הציבור ו/או לבטח לא מבזבזות ומוציאות כסף לטובת פרסום אישי בתקופה כה קשה.

אני קורא לכם, חברי הכנסת, השרים – נציגי הציבור שלנו – עצרו את הבזבוזים האלה בתקופה זו. זה נראה רע. רע מאוד. תנו דוגמא אישית של צניעות וענווה. בואו לעם – אל תתרחקו ממנו!

0404

0404

0404

0404

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]