21 פצועים בהתהפכות אוטובוס בצומת כברי, בהם שניים במצב בינוני-קשה | צפו - 0404
צילום: איחוד הצלה

21 פצועים בהתהפכות אוטובוס בצומת כברי, בהם שניים במצב בינוני-קשה | צפו

למרכז הרפואי לגליל הובאו הבוקר (שלישי) 21 פצועים מתאונת דרכים בין רכב פרטי ואוטובוס שהתהפך בכביש 89, סמוך לצומת כברי. המשטרה פתחה בחקירה בדבר התאונה.

מהמרכז הרפואי נמסר: "שניים מהפצועים, נערים בני 17, תושבי אחד היישובים בגליל, מוגדרים במצב בינוני עד קשה, אם כי לא נשקפת סכנה לחייהם. לאחר טיפול בחדר ההלם וצילומי הדמיה, הם אמורים להיכנס לחדר ניתוח בשעות הקרובות.

19 פצועים מוגדרים במצב קל, כאשר שבעה מהם צפויים להתאשפז להמשך בירור, טיפול והשגחה, ואילו שאר הפצועים במצב קל נמצאים בשלבי שיחרור לבתיהם".

סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר צבי שלג: "חדר הטראומה של המרכז הרפואי נפרס בהיערכות מתוגברת ובאופן מיידי לקליטת הנפגעים, ותוך חמש דקות מקבלת ההודעה החלה המחלקה לרפואה דחופה (מיון) לקלוט נפגעים. במהלך פרק זמן של כ-40 דקות נקלטו 21 פצועים מהתאונה".

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר מסעד ברהום, שיבח את ההיערכות המהירה של הצוותים מכלל הסקטורים לקראת האירוע רב הנפגעים, כמו גם את הטיפול המהיר בפצועים.

איחוד הצלה

דוברות איחוד הצלה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]