ח"כ השכל: "אחרי חמש שנות מאבק על חירות האזרחים, מתחילה לראות התקדמות" - 0404
ח דוברות הכנסת

ח"כ השכל: "אחרי חמש שנות מאבק על חירות האזרחים, מתחילה לראות התקדמות"

שר המשפטים אבי ניסנקורן הודיע היום (שני) על הקמת הצוות הבין-משרדי לבחינת הרפורמה בקנאביס. בראש הצוות, שיתכנס לראשונה ביום רביעי הקרוב, תעמוד המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט פלילי), עו״ד עמית מררי, והוא יורכב מנציגים של משרדי הבריאות, ביטחון הפנים, אוצר, רווחה וקידום קהילתי.

הצוות הבין-משרדי יבחן את הצעות החוק שהגישו חברי הכנסת שרן השכל (ליכוד) ורם שפע (כחול לבן) ויסייע בגיבוש הצעת חוק ממשלתית מקיפה שתסדיר את מדיניות האכיפה והצריכה של סם הקנאביס בישראל.

מובילי המהלך בכנסת, הח״כים השכל ושפע, ישתתפו בישיבת הפתיחה כדי להציג את הצעות החוק שגיבשו. ח״כ שרן השכל: ״כפי שהבטחתי, לצד ההתמודדות עם המשבר הכלכלי והבריאותי, לא אניח את חוק הקנאביס בצד אלא אמשיך לקדם אותו בכל הכוח. התכנסות הצוות במהירות, תוך כדי אתגרים לאומיים, היא בשורה שמוכיחה רצינות של משרדי הממשלה. כולי תקווה שכך יתנהלו הישיבות – במהירות וביעילות. אחרי חמש שנים של מאבק על חירותם של אזרחי ישראל, אני מתחילה לראות התקדמות לקראת סגירת המעגל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]