רה"מ נפגש עם השרים דרעי וליצמן לדון בהגבלות בשכונות החרדיות, גם שרי הבריאות והבט"פ לקחו חלק - 0404
רה עמוס בן גרשום/לע"מ

רה"מ נפגש עם השרים דרעי וליצמן לדון בהגבלות בשכונות החרדיות, גם שרי הבריאות והבט"פ לקחו חלק

ראש הממשלה נתניהו קיים הבוקר פגישות עם השר דרעי, השר ליצמן וחברי כנסת נוספים בנושא ההגבלות בשכונות החרדיות. בפגישות השתתפו גם שר הבריאות ושר הבט"פ.

בפגישה סקר מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי את נתוני התחלואה בשכונות עליהן הוטל הסגר. השר לביטחון הפנים, אמיר אוחנה, הודיע כי מינה ניצב בדימוס אריק יקואל כראש הצוות המייעץ לשר בנוגע לחברה החרדית.

סוכם כי לפני הטלת הסגר, תיעשה היוועצות ועדכון עם נציגי הציבור של המגזר החרדי וכן במידת האפשר יפעלו לפתיחת חמ"לים ביישובים עצמם.

ראש הממשלה נתניהו: "ביקשתי להיפגש כאן כדי לשמוע אתכם וכדי שנוכל לענות על המצוקה, אני יודע שהיא אמיתית והיא נוגעת ללבנו. אנחנו רוצים לעזור, אף אחד לא רוצה להתנכל, ההפך הוא הנכון, ואני פתוח לשמוע".

בפגישות השתתפו גם שר הבריאות יולי אדלשטיין, השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, ראש אגף לוט"ר ועורף במל"ל יגאל סלוביק וניצב בדימוס אריק יקואל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]