בג״ץ הסתנן לעם ישראל לתוך החיים - הגיע הזמן להציב לשופטים גבולות ולהרחיקם - 0404
בג״ץ הסתנן לעם ישראל לתוך החיים – הגיע הזמן להציב לשופטים גבולות ולהרחיקם שלמה מור

בג״ץ הסתנן לעם ישראל לתוך החיים – הגיע הזמן להציב לשופטים גבולות ולהרחיקם

מרים נאור לא נבחרה ע״י הציבור. מרים נאור אינה מייצגת את הציבור ודעותיה, לרוב, אינן כדעת רוב הציבור בישראל. למרות זאת – היא וחבריה קובעים לציבור, מחליטים עבורו ומתערבים בכל עניין – גם באלה שבית המשפט כלל לא צריך לעסוק בהם.

בית המשפט לא צריך לעסוק בענייני הכותל המערבי, בית המשפט לא צריך לעסוק בנושאים שונים של דת ומסורת ובטח שלא בעניין המסתננים. שופטי העליון לא יכולים לקבוע עבור עם ישראל מי יהיו אזרחי המדינה, מי יבנו כאן בית ומי יתבוללו בתוך עמנו ויסכנו את עתידו.

הגיע הזמן שממשלת ישראל תעשה סדר ותתחיל למשול. ממשלת ישראל היתה צריכה כבר מזמן לחוקק חוקים עוקפי בג״ץ. לקבוע מה מעניינו של בג״ץ לדיון ומה לא. כשם שבג״ץ לא יכול להחליט האם נצא למלחמה באוייבנו (מן הסתם גם בזה השופטים רוצים להתערב), הוא אינו יכול להחליט לערבב אותנו עם מסתננים גויים שאין להם שום קשר לארץ ישראל.

אם סבורה ממשלת ישראל שיש להרחיק מהארץ את המסתננים, היא צריכה להרחיקם מיידית ולא להמתין ולראות האם שופטים בודדים בישראל יקבעו את עתיד חייהם של תושבי דרום תל אביב ואת עתידה של ישראל כולה. במקום לדבר על הצורך בחקיקה, חובה על חברי הממשלה לפעול מיידית לעקוף את בג״ץ ולהרחיק את השופטים מהנושאים שאסור להם לדון בהם.

שופטי בג״ץ הסתננו לנו לתוך החיים. הם מחליטים מתי מפנים יהודים מבתיהם ומתי נותנים למסתננים לדרוך לנו על החיים, לחיות ולגדול כאן בארצנו, לשדוד, לרצוח, לאנוס ולגנוב. כמה מהמסתננים כבר מצאו להם בני זוג יהודים. המשמעות ברורה: סכנה ואסון לעתיד ישראל.

את האסון הזה יש למנוע באופן מיידי ותחילתו – מניעת האסון בהתערבות בג״ץ במגוון נושאים שבהם אסור שיתערב.

הגיע הזמן שצוות חשיבה ממשלתי, שאותו ימנה ראש הממשלה, יישב וייקבע באילו נושאים לבג״ץ אסור להתערב ואת ההחלטה יעגן בחקיקה. הגיע הזמן להרחיק קצת את שופטי בג״ץ מחיינו. לא בחרנו בהם, לא הם נציגי הציבור שלנו.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com