חה"כ קלנר: "האופוזיציה מנסה לרכב על המחאה האותנטית בציניות מחפירה" - 0404
חה עדינה ולמן, דוברות הכנסת

חה"כ קלנר: "האופוזיציה מנסה לרכב על המחאה האותנטית בציניות מחפירה"

חבר הכנסת הנכנס מטעם מפלגת הליכוד, אריאל קלנר, ביקר הערב (מוצ"ש) את האופוזיציה על נסיונה "לרכב" על "מחאת העצמאים" המתקיימת בשעות אלה בתל אביב.

חה"כ קלנר ביקר גם את מפלגת כחול-לבן בדבריו: "הפגנת העצמאיים היא זעקה אמיתית, עשרות סיפורים מגיעים לפתחי על אנשים שאיבדו את מקור פרנסתם, את מפעל חייהם, את חלומם. אני קשוב לזעקה הזו וליבי איתם.

ממשלת ישראל פועלת עבור אזרחיה בכלל ועבור בעלי העסקים בפרט. ביום חמישי האחרון הציגו רה"מ ושר האוצר תכנית סיוע נרחבת לעצמאיים ומובטלים: מענקי סיוע, הארכת דמי אבטלה, הארכת תוקפי רישיון ועוד….. לא נזניח אף עסק, אף אדם בדרך לצליחת המשבר הנוכחי.

המשבר הנוכחי מהווה גם קריאת השכמה לרפורמה בירוקרטית והקלות רגולטוריות בהקדם האפשרי. צר לי שהאופוזיציה מנסה לרכב על המחאה האותנטית בציניות מחפירה.

צר לי גם שמפלגת כחול-לבן, מנגחת את הממשלה שבה היא חברה, במקום להיות שותפה במתן פתרונות. אני קורא מכאן לכולם: זוהי לא מחאה פוליטית, זו זעקה מתוך העם. אל תהפכו את המחאה הזו לכלי ניגוח פוליטי!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]