רעש הזיקוקים משגע אתכם? הוא ישגע אתכם שוב ושוב. למה? הנה התשובה - 0404

רעש הזיקוקים משגע אתכם? הוא ישגע אתכם שוב ושוב. למה? הנה התשובה

סובלים מרעש הזיקוקים בירושלים? בעוטף ירושלים, ברחבי יהודה ושומרון? ליד כפרים ערביים? אתם תמשיכו לסבול בקביעות.

כן, אתם שסבלתם בשנים עברו (ככה הם מסיימים בגרויות) וסובלים ממש ברגעים אלה, תמשיכו לסבול בהמשך וגם בשנה הבאה ובזאת שתבוא אחריה. למה? כי ממשלת ישראל, משטרת ישראל וצה״ל לא עושים דבר. שום דבר. שום כלום!

את האמת המרה צריך לומר בקול גדול: משטרת ישראל, צה״ל וממשלת ישראל לא עושים כלום. הם, יחד, האשמים הישירים בעובדה שערבים מחזיקים מיליוני זיקוקים בכפרים. הם האשמים בעובדה במיעוט מעצרים ופשיטות על מוכרי ומפיצי זיקוקים. הם האשמים בעבודה שבבתים רבים בכפרי הערבים מחזיקים כמויות אדירות של זיקוקים (חומר נפץ לכל דבר).

מדיניות השתיקה (דגים, בשפת חדשות 0404), היא זו שמביאה עלינו את מרבית הצרות.

תושבים מדווחים למשטרה כל השנה על מפגעי זיקוקים. ומה עושה המשטרה? שום כלום. היא אפילו מנתקת שיחות טלפון בפרצוף לתושבים שמתלוננים.

זיקוקים לא גדלים בגינה. הם מגיעים מהיצרן למפיץ ומשם לבתים של המטורפים הפסיכים שיורים אותם. את כל אלה יכולה המשטרה לעצור. ממשלת ישראל יכולה וצריכה היתה להכריז מלחמה בנושא – אך היא ישנה בעמידה. צה״ל יכול לבצע ים מעצרים ופשיטות בכפרים – אך גם הוא עסוק במציאות יהודים שנחשדים בקשקוש על קיר באיזה כפר נידח.

לא רק זיקוקים. בירי הערב שמענו גם מקלעים. ירי כדורים חיים. נשק רב נמצא בידי המגזר ושוב – באשמה ישירה של כלל הגופים – ממשלת ישראל, צה״ל ומשטרת ישראל. (בסרטון: לפני זמן קצר בירושלים. צילום: אלי גורודצר, בית השבעה – בית חנינא).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]