ימות המשיח? לאחר פניית ודרישת 0404 - דוברות המשטרה פרסמה פיגוע אבנים כלפי יהודים - 0404
ימות המשיח? לאחר פניית ודרישת 0404 – דוברות המשטרה פרסמה פיגוע אבנים כלפי יהודים הצלה ללא גבולות יו"ש

ימות המשיח? לאחר פניית ודרישת 0404 – דוברות המשטרה פרסמה פיגוע אבנים כלפי יהודים

משטרת ישראל מתעלמת באופן מכוון מאלפי פיגועי אבנים ותבערה כנגד יהודים במשך השנים. עשרות כאלה מידי יום ודוברות המשטרה לא מוציאה שום הודעה.

מנגד, כל קשקוש קטן בכפר ודיווח ערבי על נזק לכלי רכב שלו, זוכה מייד להודעת משטרת ישראל לתקשורת. כך קרה גם היום. המשטרה מיהרה לדווח על נזק לכלי רכב ערביים ליד לובן א-שרקיה, אלא שבדיוק באותו המקום נזרקים בכל שבוע אבנים לעבר כלי רכב יהודים. מאות מקרים, מאות נזקים לכלי רכב ואפילו לא הודעה אחת. שום דבר לא דווח על ידי דוברות המשטרה מהמקום הזה ולא משום מקום אחר – ככל שהנפגעים באירוע הינם יהודים.

השבוע, לפחות עשרה כלי רכב יהודים ניזוקו, כולל נפגעים בגוף. הבוקר, בחלחול, נפצעו שני חרדים לאחר שנמלטו עם רכבם מאזור חלחול בעת שהותקפו באבנים. השניים, התהפכו עם רכבם תוך כדי המלטות מהטרוריסטים ופונו לשערי צדק. משטרת ישראל לא דיווחה על האירוע ולמעשה השתיקה אותו.

תום אברמסון, עורך באתר חדשות 0404, פנה למחוז ש״י במשטרה וביקש לדעת מדוע אירוע מהבוקר שקשור ביהודים לא דווח ואילו אירוע נזק לכלי רכב של ערבים בשעות מאוחרות יותר – דווח לתקשורת.

תחילה, מסרו במשטרת ישראל כי האירוע ״קשור לצבא״ והוסיפו תירוצים נוספים. אברמסון הקשה עוד יותר וביקש לדעת מדוע מעולם לא דווח אירוע נגד יהודים בלובן א-שרקיה – כאלה יש מאות בשנה ובמשטרה אמרו שהנושא ייבדק.

שעה קלה לאחר פניית חדשות 0404, הוציאה דוברות המשטרה הודעה לתקשורת על האירוע שבו נפצעו היהודים בחלחול.

בועז גולן: ״סנונית ראשונה? אני מקווה מאוד, אבל דבר אחד בטוח – אנחנו נמשיך להציק למשטרת ישראל ונדרוש שתדווח לציבור מה באמת קורה בשטח. ההודעה היום היא טיפונת בים טרור ערבי כנגד יהודים. נמשיך לדווח ונמשיך לדרוש שידווחו לציבור – בשביל זה חדשות 0404 קיים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]