תו סגול מותאם למלונות: כל הפרטים על המתווה להמשך פעילות ענף המלונאות - 0404
תו סגול מותאם למלונות: כל הפרטים על המתווה להמשך פעילות ענף המלונאות ערן פיקסר

תו סגול מותאם למלונות: כל הפרטים על המתווה להמשך פעילות ענף המלונאות

בהודעה משותפת למשרד הבריאות ומשרד התיירות נמסר כי אושר תו סגול מותאם למלונות בישראל.

בהמשך להחלטת הממשלה, אושר סופית תו סגול מותאם המיועד לענף המלונאות בישראל. התו קובע שורה של הגבלות נוספות מעבר לאלו הקבועות בתו הסגול הרגיל, אשר מטרתן העיקרית היא שמירה על המשך פעילות הענף, לצד שמירה על בריאותם של האורחים ועובדי בתי המלון כאחד. 

להלן עיקרי פרטי התו הסגול המותאם:
1. ביצוע רישום אורחים בכניסה למלון וכן בכניסה לחדרי האוכל.
2. אכיפה קפדנית של חבישת מסיכה ברחבי המלון, לרבות חדרי אוכל, לובי וכיוצ"ב.
3. במידה ואורחים לא יענו להוראות צוות המלון- תוזמן משטרה/פיקוח עירוני.
4.מניעת כניסה של מי שאינו אורח המלון- שהייה במלון תתאפשר אך ורק לאורחי המלון. לא תתאפשר כניסה מבחוץ ומאבטחים יאכפו בכניסה.
5.הקפדה על הפרדה מקסימלית בין אורחים לעובדי המלון במהלך כל השהות, משלב הצ'ק אין ועד הצ'ק אאוט ולרבות בעת מתן השירות לאורחים. ניקוי החדרים יתבצע רק כשהם ריקים מאורחים.
6.סגירת ברים ומועדוני לילה לאלתר.
7.הגדלת המרחקים בין המשפחות הגרעיניות בלובי ובחדרי האוכל ל-2 מ'.
8. הרחבת שעות פעילות חדרי האוכל: ארוחות בוקר יתקיימו מהשעה 7:00 ועד השעה 12:00. ארוחות הערב מהשעה 18:00 ועד השעה 22:00.9. הגבלת מספר הסועדים בחדר האוכל- עד 35% מהתפוסה המותרת (סעיף זה כפוף לאישור הממשלה).10.הרחבת שטח ההושבה בזמני הארוחות- ההושבה תורחב גם לשטחי הפאטיו והגינה.11.הגברת האכיפה על חבישת מסיכות ושמירת מרחקים בתור מרחקים בתור לעמדות ההגשה בשעות הארוחות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]