צאו מהאקווריום | אם הצעת סמוטריץ׳ על שופטי העליון לא תתקבל - יש לפרק את הממשלה! - 0404
צאו מהאקווריום | אם הצעת סמוטריץ׳ על שופטי העליון לא תתקבל – יש לפרק את הממשלה! שלמה מור, 0404

צאו מהאקווריום | אם הצעת סמוטריץ׳ על שופטי העליון לא תתקבל – יש לפרק את הממשלה!

הצעתו של ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ להקים ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ניגודי העניינים של שופטי בית המשפט העליון היא אחת מההצעות החשובות ביותר שהונחו על שולחן הכנסת בשנים האחרונות.

הצעתו של סמוטריץ׳ מרכזת בתוכה זעם ותסכול של רוב העם בישראל ולמעשה – הצעתו היא הצעת הציבור בישראל, שרוצה להפסיק את הנפוטיזם המטורף במערכת המשפטית, את הקומבינות ולמעשה את השליטה בנו. בכל העם.

האם הדגים השותקים, החוששים משופטי ישראל, יישארו בתוך האקווריום? האם הם ישחקו במשחקים פוליטיים להפיל הצעה שבאה מהאופוזיציה? האם הם יעצרו את אחת ההצעות החשובות ביותר שהונחו כאן?

אם כך ייבחרו רוב חברי הכנסת, הרי שיש לפרק את ממשלת ההזיה שנולדה בחטא ולפזר אותה לכל הרוחות.

עם ישראל יסמן כל חבר כנסת שיילך נגד ההצעה, יזכור לו את זה בהמשך הדרך ויראה לו את הדלת החוצה מהפוליטיקה הישראלית. כולם, בלי יוצא מהכלל – מראש הממשלה ומטה.

יהיו שיגידו שההצעה נולדה מתוך אופוזיציה ימנית שרוצה להכשיל דווקא עכשיו. אז יגידו. עם הצעות כאלה, אני מעדיף אופוזיציה כזאת שתביא הצעות שהקואליציה לא יודעת ולא רוצה להביא. אולי רק ככה זה עובד.

במילים פשוטות וברורות: אם הצעת סמוטריץ׳ לא תתקבל – יש להפיל את הממשלה הזאת ומייד. נבחר ימין שימשיך לשבת בה לאחר שההצעה תיפול, ייחשב בעיננו כמשתף פעולה עם תפיסת השמאל. נקודה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]