השר רפי בפרץ בהר הזיתים: התשובה הראויה לירדנים - פיתוח האזור - 0404
השר רפי בפרץ בהר הזיתים: התשובה הראויה לירדנים – פיתוח האזור

השר רפי בפרץ בהר הזיתים: התשובה הראויה לירדנים – פיתוח האזור

במסגרת סיוריו לפיתוח ובנייה של אתרי מורשת ברחבי הארץ, ביקר היום (שלישי) שר ירושלים ומורשת, רפי פרץ בהר הזיתים בירושלים. לסיור התלוו הרב הלל הורוביץ, הרב צוריאל קריספיל מנכ״ל מועצת בתי העלמין, אייל חיימובסקי מנכ״ל הרל״י והדרג המקצועי במשרדו. במהלך הסיור השר הגיע גם לקברם של הרב קוק, מנחם בגין וש״י עגנון.

בתצפית בהר הזיתים אמר השר: ״כחלק מתכנית העבודה שהנחתי את המשרד, אנחנו נפתח אתרי מורשת בכל מקום בארץ. כאן על הר הזיתים, מקום בו התהלכו אבותינו, מקום בו הנביאים שלנו התנבאו על ירושלים, אני אומר נשקיע ונפתח עוד ועוד. סיורים רבים יוצאים מכאן, ובקרוב נקים פה מרכז מידע שיסייע לקבוצות ולתיירים שיגיעו לאזור״.

השר התייחס לגינוי שירדן שלחה על העבודות בכותל המערבי ואמר, ״האחיזה שלנו בירושלים באה לידי ביטוי גם בהשקעה בתחום התיירותי באזורים האלו. כל פיתוח באזור הוא התשובה הראויה לירדנים ולכל אלו שמערערים על ריבונותינו בעיר. אנו נרשת את האזור במצלמות, נתקין עוד תאורה, ונהפוך את האזור לנגיש מבחינה תיירותית לכל אדם. יש כאן היסטוריה ומורשת שכל אדם בישראל ובעולם צריכים להתחבר אליהם״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]