ההקלטה מ-2010 | ברנע פרגו לניר חפץ: ״עליזה אולמרט כל הזמן רצתה שאאשר לה ארוחות פה וארוחות שם״ - 0404
ההקלטה מ-2010 | ברנע פרגו לניר חפץ: ״עליזה אולמרט כל הזמן רצתה שאאשר לה ארוחות פה וארוחות שם״

ההקלטה מ-2010 | ברנע פרגו לניר חפץ: ״עליזה אולמרט כל הזמן רצתה שאאשר לה ארוחות פה וארוחות שם״

היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, שלומית ברנע פרגו, ניהלה כבר ב-2010 שיח עם ניר חפץ על ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו והעבודות בבית רה״מ. השיח, שממנו עולה ריח של ניסיון משותף לכאורה לתפור את נתניהו – כפי שנחשף לראשונה בחדשות 0404, עסק גם במשפחת אולמרט.

ברנע פרגו, כך נראה, חיפשה את ראש הממשלה בנימין נתניהו. לניר חפץ היא סיפרה כי אולמרט התנהג אליה יפה, בניגוד לנתניהו, שאותו – כך עולה מהשיחות, היא אינה אוהבת.

כזכור, ניר חפץ, המשמש כיום עד מדינה מרכזי נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, נכנס כמה חודשים קודם להקלטה לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה. כבר סמוך לכניסתו הוא עסק בסיפורים סביב נתניהו ורקח יחד עם שלומית ברנע פרגו איך לתאם דברים יחד, מה לומר ומה לא לומר.

בשיחה שקיימו השניים, מסביר ניר חפץ לשלומית ברנע פרגו כי אל לה להתרשם מנחמדותו בעבר של אהוד אולמרט, שכן, כך מתנהגים עבריינים כבדים.

ניר חפץ: ״אני אומר לך לא יכול להיות שאין הוצאות גם על עזה… על (מילה לא ברורה). לא יכול להיות״.

שלומית ברנע פרגו: ״לא היה (מילה לא ברורה) אני אשאל אותו, לא היה אצל אולמרט״… שזה נראה לי קצת מופרז.. אבל אני… אני יודעת טוב טוב מי… אצל אולמרט היו ניסיונות ל…״.

ניר חפץ: ״צריך נורא להזהר…. איך את יודעת״?

שלומית ברנע פרגו: ״משום שהרבה פעמים השאלה הזאת עלתה (מילים לא ברורות). לא אין. אין…. אני כבר עשר שנים בחדר הזה. אני אש… אבל (מילה לא ברורה) אני לא מאמינה״.

cc-by-sa

כאמור, בהמשך מנהלים השניים שיח על אהוד אולמרט ועל כך שלטענתם התנהג בנחמדות מאחר ופעל בעבריינות מאחורי הקלעים.

שלומית ברנע פרגו: ״תראה, גם עליזה אולמרט כל הזמן רצתה שאאשר לה ארוחות פה וארוחות שם. זה הוצאות בחוץ לארץ ולא אישרנו, אבל הרמה והאינטנסיביות לא דומות. הסיפור של נתניהו לא דומה לשום דבר אחר. גם זה… למרות שהיו דברים שלא אישרתי לו בלי (מילה לא ברורה), אולמרט תמיד התנהג איתי בהוגנות בצורה אנושים, בצורה סבירה״.

ניר חפץ: ״אולמרט הוא לא דוגמא לכלום כי את יודעת שהוא מואשם בדברים״…

שלומית ברנע פרגו: ״נכון, פי מיליון יותר חמורים״.

ניר חפץ: ״זה לא רק, כי את יודעת כי גם יש אנשים, את יודע ש… תשימי לב שתמיד הנוכלים הכי גדולים כזה מיידוף עם אגו נורא נחמדים״.

שלומית ברנע פרגו: ״נורא נחמדים, נכון״.

ניר חפץ: ״כי זה אדם שעשה עוקץ… א׳ הוא חי בפחד אבל ב׳, בשביל לעשות עוקץ אתה צריך להיות נורא נחמד… את יודעת, אולמרט זה לא דוגמא״.

שלומית ברנע פרגו חוזרת ומדברת על נתניהו: ״נכון, נכון, אבל זה לא נעים אם ראש הממשלה עוין כלפיי. אני חייבת לומר (מילים לא ברורות)״…

ניר חפץ: ״אז מה הברירה שלך? מה תעשי״?

שלומית ברנע פרגו: ״אין לי מה לעשות״.

ניר חפץ: ״מה שקרה עכשיו בחיים האמיתיים…האנשים האלה אין להם שום רגש אלייך, הן היו מבזבזים אותך ואותי וכל אחד ב… באינטרסים שלהם ברגע, אז מה שקרה עכשיו נותן לך עוד פוליסה (מילה לא ברורה)… פוליסת ביטוח״… עכשיו תעשי את… בשקט, בלי שזה ייצא החוצה, לפוצץ תמיד תוכלי או דרך מבקר המדינה או שפתאום תחליטי ללכת ללדור״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]