ליצמן לאוחנה: בחן לעומק את התנהלות השוטרים שתועדו משפילים בת 13 בירושלים - 0404
ליצמן לאוחנה: בחן לעומק את התנהלות השוטרים שתועדו משפילים בת 13 בירושלים עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ליצמן לאוחנה: בחן לעומק את התנהלות השוטרים שתועדו משפילים בת 13 בירושלים

שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן שוחח בשעה האחרונה עם שר הבט”פ אמיר אוחנה, וביקש ממנו “לבחון לעומק את התנהלות השוטרים שתועדו משפילים ילדה בת 13 ברחוב בירושלים, בניסיון לתת לה דו”ח בגין אי עטיית מסכה כביכול“.

השר ליצמן הבהיר בשיחתו לשר אוחנה: “עם כל ההבנה לתפקיד השוטרים בימים לא פשוטים אלה, סאת הכאב הזעם של הציבור החרדי גוברת ובצדק, נוכח מקרים חוזרים ונשנים של ההתנכלות משטרתית, תוך חוסר רגישות בסיסית למול חסרי ישע. כמו מקרה מזעזע זה בו ילדה צעירה נדרשת למרר בבכי ברחוב, תוך התנהלות קשה ופוגעת מצד השוטרים. יש למצות את הדין עם שוטרים אלה ולהבטיח שלא נחזה שוב בהתנהגות מעין זו במחוזותינו”.

השר לבטחון פנים אמיר אוחנה אמר לשר ליצמן כי בכוונתו לפנות באופן מיידי לממ”ז י-ם ניצב ירון ידיד, על מנת לקיים בירור מהיר ויסודי של המקרה האמור, ולהדגיש את חשיבות ההקפדה על כבוד האדם במרחב הציבורי וזכויות הציבור החרדי; בייחוד בימים של מאבק בנגיף הקורונה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]