מיקי זוהר: "צחי הנגבי רגיש חברתית, די לדמגוגיה" - 0404
מיקי זוהר: יונתן זינדל, פלאש 90

מיקי זוהר: "צחי הנגבי רגיש חברתית, די לדמגוגיה"

לאחר שדברי ח"כ צחי הנגבי כי ״השטויות האלה שאין לאנשים (בעקבות משבר הקורונה) מה לאכול זה חארטה" עוררו סערה ואף גררו ביקורת מראש הממשלה נתניהו, יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, יוצא להגנת חברו למפלגה.

לדברי זוהר: "‏המשימות שלפנינו לא פשוטות, הן במשבר הכלכלי העצום שנוצר והן במשבר הבריאותי.
אנחנו פועלים ברוב שעות היממה למען אזרחי ישראל על מנת לסייע לפתור את המשבר המטורף הזה שפקד את ישראל ואת העולם כולו.
צחי הנגבי רגיש חברתית, כך גם כל סיעת הליכוד והעומד בראשה. אז די לדמגוגיה".

הנגבי התנצל אתמול על הדברים וטען כי נאמרו בלהט הדיון: "אני מתנצל על התבטאות חריפה שנאמרה על ידי במהלך ריאיון אתמול. רציתי לומר למראיינים שביקורתם המוקצנת והבוטה כלפי הממשלה מייצרת חרדה בציבור במקום תקווה. רציתי לומר שהממשלה שאני חלק ממנה פועלת יום ולילה כדי להחזיר את ישראל למסלול של משק בריא וצומח.

לצערי, בלהט הדיון התבטאתי באופן שפגע ברגשות הציבור. זו לא היתה כוונתי ואני חוזר בי מן הדברים. הקורונה היא מגפה עולמית שגובה מחירים אמיתיים וכבדים, בריאותיים, כלכליים וחברתיים.

בתוך עמי אני חי, ואני ער למצוקה הגדולה של ציבור שלם שנמצא במלחמת הישרדות. אני מבטיח שנמשיך לפעול באחריות וברגישות כדי להחזיר את המשק למסלולו, ולפצות ככל הניתן רבים רבים שחרדים, בצדק, לעתידם ולעתיד משפחותיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]