עו"ד ציאון לראש עיריית ירושלים: "הפקרות ואפלייה בטיפול בחניית כלי רכב באיזור בית רה"מ" - 0404
עו

עו"ד ציאון לראש עיריית ירושלים: "הפקרות ואפלייה בטיפול בחניית כלי רכב באיזור בית רה"מ"

עו"ד אילן ציאון הגיש היום (רביעי) מכתב לראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון, בנושא "הפקרות ואפלייה בטיפול בחניית כלי רכב באיזור בית ראש הממשלה (רחוב בלפור)".

בפנייתו כתב ציאון: "מן התמונות המצורפות למכתבי זה כנספח, עולה כי עירית ירושלים מגלה אוזלת יד חמורה בכל הקשור באכיפת חוקי העזר העירוניים כנגד כלי רכב החונים על המדרכה ברחוב בלפור בירושלים.

כלי רכב אלו החונים על המדרכה שייכים, מן הסתם, לקבוצת מוחים המשתייכים לשמאל הפוסט ציוני המפגינה ליד בית ראש הממשלה בירושלים.

יצוין כי כאשר מתקיימים באותו מקום אירועי מחאה מטעמם של ארגונים ציוניים, מקפידה העיריה "קלה כחמורה" על אכיפת חוקי העזר בכל הקשור לחנית כלי רכב על המפגינים.

לעומת זאת כפי שניתן לראות נותנת העירה "הנחות" למפגיני השמאל המרשים לעצם לחנות על המדרכה בבריונות ובניגוד לחוק תוך הפרעה לסדר הציבורי.

אי לכך מתבקשת עירית ירושלים לאכוף לאלתר את חוקי העזר העירוניים בכל הקשור לכלי רכב החונים שלא כחוק ברחוב בלפור בירושלים, ולחילופין להסביר את פשר האפליה בין אירועי המחאה השונים, בכל הקשור למתן דוחות על החנית כלי רכב.

מצ"ב כאמור כנספח צילומים של כלי הרכב החונים על גבי המדרכה. בכוונתנו לעקוב אחר דרך הטיפול ומיצוי הדין עם עברייני חניה אשר יחנו את רכבם באופן זה ברחוב בלפור. למכתב זה מכותבים אף ראש אגף החניה והתובע העירוני".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]