מח"ש פתחה בחקירה על התנהלות המשטרה כלפי ידידיה אפשטיין. עו"ד בן גביר: "כשהמשטרה בלחץ הם מתחילים לתקוף" - 0404
מח אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מח"ש פתחה בחקירה על התנהלות המשטרה כלפי ידידיה אפשטיין. עו"ד בן גביר: "כשהמשטרה בלחץ הם מתחילים לתקוף"

המחלקה לחקירת שוטרים פתחה הערב (שני) בחקירה בגין ההתנהלות הלא חוקית של המשטרה בפגיעה בנער בן ה-14, ידידיה אפשטיין. חוקרי מח"ש יגבו עדויות וראיות על ההתנהלות, כאשר בינתיים המשטרה "מתדרכת נגד הצעיר ואף הוציאה בניגוד לחוק סרטון מתוך חקירתו", כך נמסר מעורך דינו.

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את הקטין, אמר בתגובה לחקירת מח"ש :"טוב עושה המחלקה לחקירת שוטרים שפתחה בחקירה  ומרשיי ישתפו פעולה עם חוקריה,  אך במקביל נגיש תביעה אזרחית נגד המשטרה. גורמים  במשטרה בלחץ ולכן מנסים להטיל רפש על הקטין, אך ההכפשות לא יעזרו. אין שום הצדקה לכליאתו של נער ללא מיטה ללא מזרון, מבלי להיכלא בבית מעצר לנוער ותוך שהנער ישן על הספסל.

אין שום הצדקה לכבילתו של נער וגם אם מדובר בכבילה לחמש שעות הרי חוק הוא חוק. המשטרה חושבת שאפשר לצפצף על חוק הנוער או על חוקי היסוד אך היה ראוי שהגורמים שאחראים למעצר הנער יתנצלו וינסו לתקן את הנזק הגדול שנגרמו לנער".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]