צעירי הליכוד בפנייה לשרי קבינט הקורונה: "עצרו את הבחינות בקמפוסים, חיי הסטודנטים אינם הפקר" - 0404
צעירי הליכוד בפנייה לשרי קבינט הקורונה: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

צעירי הליכוד בפנייה לשרי קבינט הקורונה: "עצרו את הבחינות בקמפוסים, חיי הסטודנטים אינם הפקר"

חברי "צעירי הליכוד" שיגרו הערב (ראשון) מכתב לחברי וועדת השרים לעניין ההתמודדות עם משבר הקורונה והשלכותיו, בו ביקשו לעצור את קיום בחינות סיום שנה"ל האקדמית בקמפוסים, ובמקום זאת הציעו: לקיים אותן באופן מקוון.

במכתבם כתבו: "שרים נכבדים, עצרו את הבחינות בקמפוסים! לא ייתכן שראשי המוסדות והמל"ג ינקטו באטימות ויכפו על ציבור הסטודנטים מבחנים פרונטליים שעלולים ליצור מוקד התפרצות ענק ולגרום להדבקת מאות אלפי סטודנטים והסובבים אותם.

אנו קוראים לכם לפעול בטרם יהיה מאוחר ולעצור את התנהגותם חסרת האחריות של ראשי המוסדות. המעשה אותו הם מבקשים לעשות אינו אלא זלזול בבריאותם של מאות אלפי הסטודנטים והסטודנטיות אשר מבקשים לסיים באופן הטוב והמוגן ביותר את שנת הלימודים האקדמית.

בחינות מקוונות או פתרונות חלופיים אחרים הם הפתרון היחידי להשלכות משבר הקורונה על מצבם האקדמי של הסטודנטים.

כל מעשה אחר מהווה הפקרות וסיכון חיים מיותר של הסטודנטים ובני משפחותיהם. ציבור הסטודנטים אינו חסין מהקורונה והם אינם שפני הניסיונות של מוסדות ההשכלה הגבוהה וראשיהם. חיי הסטודנטים אינם הפקר! עזרו לנו ושמרו על הבריאות של כולנו".

מכתב צעירי הליכוד

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]