החלו העבודות להרחבת כביש 55 בשומרון. השרה רגב: "בקרוב נזכה להחיל את הריבונות" - 0404
החלו העבודות להרחבת כביש 55 בשומרון. השרה רגב: רועי חדי

החלו העבודות להרחבת כביש 55 בשומרון. השרה רגב: "בקרוב נזכה להחיל את הריבונות"

שרת התחבורה ח"כ מירי רגב ביקרה במועצה האזורית שומרון נפגשה עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ביקרה בחוות גלעד, שם קיימה פגישת עבודה עם דגן בהשתתפות גורמי המקצוע במועצה האזורית שומרון ובמשרדה.

בפתיחת הביקור סקרה השרה את פתיחת העבודות להכפלת כביש 55 והפיכתו לדו מסלולי בנוכחות ראש מועצת שומרון דגן וראש מועצה מקומית קרני שומרון יגאל להב

בימים אלו מתחילות העבודות על המקטע הראשון מאלפי מנשה לצופים, אולם הכביש צפוי להגיע עד צומת גלעד (ג'ית)

שרת התחבורה מירי רגב: "בישיבת עבודה שקיימתי בחוות גלעד יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בביתו של איתי זר מייסד היישוב. הגענו היום לשומרון כדי לחזק את התושבים, מאלפי מנשה ועד גב ההר ולפתור את אתגרי התחבורה הייחודיים להתיישבות. אנחנו מחברים את ישראל ובקרוב נזכה גם להחיל את הריבונות".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון מסר כי הכביש החדש שסלילתו החלת היום ישפיע על עשרות אלפי תושבי השומרון שיזכו לכביש מרובד, חדש ודו מסלולי בדיוק כמו כביש 5, חוצה שומרון.

לדבריו, "זו בדיוק החלת ריבונות, בשבוע שעבר חנכנו באזור את קו המים של מקורות, השבוע אנחנו מתחילים את בנייתו של כביש 55 שישפיע על תושבי שבי שומרון, יישובי גב ההר, מעלה שומרון, קדומים, קרני שומרון ועוד. ככה מחילים ריבונות. לא רק בניירות וחתימות אלא בעבודות בקרקע. אני רוצה להודות לשרה רגב שמסייעת לנו כעת בתחום התחבורה כפי שסייעה בתחומים אחרים בעבר".

ראש מועצת קרני שומרון יגאל להב: "מדובר בכביש חשוב ומשמעותי, שישרת את כלל תושבי האיזור. יאפשר איכות חיים, בטיחות, ומעל הכל יביא עוד הרבה תושבים לאיזור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]