בעקבות התפשטות הקורונה: עיריית בית שאן תגביל כניסת תושבי חוץ לעיר - 0404
בעקבות התפשטות הקורונה: עיריית בית שאן תגביל כניסת תושבי חוץ לעיר עיריית בית שאן

בעקבות התפשטות הקורונה: עיריית בית שאן תגביל כניסת תושבי חוץ לעיר

ראש עיריית בית שאן, ג'קי לוי הודיע כי בשל התפשטות נגיף הקורונה בעיר, שעד לא מזמן הייתה נקייה לחלוטין מהנגיף, הוחלט על הגברת אכיפה בעיר וצמצום כניסת תושבי חוץ לעיר.

ראש העיר ג'קי לוי: "קיימנו היום ישיבת עדכון והערכות בעקבות התגברות הקורונה בעיר בהשתתפות רב העיר יוסף לסרי, ממלא מקומי חזי חרוב אנשי משטרת בית שאן ואנשי המקצוע.

להלן העדכונים מהישיבה:

על פי חקירות אפידימולוגיות שערכנו, למעלה ממחצית החולים נדבקו בעקבות מגע עם תושבי חוץ ולכן אנו מגבילים כניסת תושבי חוץ בתקופה הקרובה. אני מבקש מכולם להימנע מלהזמין תושבי חוץ, גם לשיעורי תורה, לשמחות או סתם לאירוח ולהימנע ככל הניתן מלצאת מחוץ לעיר.

ביחד עם הרב לסרי, הוצאנו היום מכתב בו אנו מבקשים מהציבור לצמצם את מספר המתפללים בבתי הכנסת ולהתפלל ככל האפשר מחוץ לבתי הכנסת.

האכיפה בעיר כבר תוגברה משמעותית, במיוחד במרכזי קניות, אולמות שמחה, מסעדות, בתי כנסת וכוללים. אני מבקש מכולם להישמע להנחיות ולא להקשות על הפקחים והשוטרים. אנא, אם מישהו מבני משפחתכם חולה, לא לקחת סיכון ולהישמע להנחיות משרד הבריאות. נושא הבידוד אינו המלצה והמשטרה אוכפת ומקיימת בדיקות פתע בבתים.

אני שוב חוזר על בקשתי להימנע מהפצת שמועות ולהקשיב רק למידע הנמסר לכם בדף הפייסבוק של העירייה או שלי.

אנחנו נמצאים בתקופה מורכבת לעיר, אבל הכל תלוי בנו- אם נשמור על ההנחיות, עטיית מסיכה, ריחוק חברתי והיגיינה, אני משוכנע שנעבור את זה בע"ה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]