יוסי דגן מברך את השרה רגב: "ככה מחילים ריבונות" - 0404
יוסי דגן מברך את השרה רגב: רועי חדי

יוסי דגן מברך את השרה רגב: "ככה מחילים ריבונות"

ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן מגיב לפרסומים על ההחלטה של שרת התחבורה במהלך סיור עמו בשומרון להכפיל את הכביש המחבר בין המרכז לבקעה ולהפוך אותו לדו מסלולי, כך שיהפוך לכביש רוחב משמעותי החוצה את מדינת ישראל מים התיכון לירדן.

לדברי דגן: "הפרוייקט הזה שהשרה בחרה הוא פרויקט דגל, פרוייקט היסטורי שישנה את המפה של מדינת ישראל, לא רק בשביל יהודה ושומרון, אלא לכל תושבי מדינת ישראל, ואגב גם לציבור הערבי ביו"ש, לאחר 72 שנים שהמדינה קיימת ו 53 שנה מאז שוחרר האיזור הזה, השומרון הופך למרכז הארץ לא רק גיאוגרפית אלא גם תחבורתית, לנו ייעוד משותף: להביא מליון אזרחים של מדינת ישראל ליו"ש, ההחלטה ההיסטורית של השרה תשנה את המפה ותביא מליון אזרחים לכאן. ותהפוך אותו למקום תיירותי פורח ומרכז הארץ. אני מחזק את ידי השרה רגב על הצעד ההיסטורי הזה, ועל שאר הדברים האדירים, שהיא עושה. אין ספק שזה אחד התיקונים של העוולות האזרחיות הגדולות ביותר"

הסיור התקיים היום יחד עם שרת התחבורה חכ מירי רגב, ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן ובנוכחות אנשי המקצוע של המועצה האזורית שומרון ואנשי המקצוע של משרד התחבורה. הישיבה המרכזית בנוגע לתשתיות התחבורה בשומרון התקיימה בחוות גלעד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]