״ככה נביא ריבונות״ | תומכי המתיישבים מסתערים על הליכוד - 0404
״ככה נביא ריבונות״ | תומכי המתיישבים מסתערים על הליכוד 0404

״ככה נביא ריבונות״ | תומכי המתיישבים מסתערים על הליכוד

מתיישבים רבים מיהודה ושומרון, יחד עם תומכי ההתיישבות מכל הארץ מצטרפים בימים אלו לקבוצת המתיישבים הגדולה בליכוד, במטרה ברורה: למנוע הקמת מדינת טרור בלב הארץ ולהחיל ריבונות ישראלית מלאה.

מיכאל, סטודנט תעשיה וניהול באוניברסיטת אריאל ותושב קרני שומרון מסר ל-0404: "כמצביע ימין וכמתיישב שגדל כאן בשומרון אני רואה איך כוחות אחרים, ועדי עובדים וקבלני קולות מושכים שרים וחברי כנסת בליכוד לפעול לטובת אינטרסים כלכליים ומטרות צרות. לי חשובה ארץ ישראל.

הליכוד נועד לקדם סדר יום ימני-לאומי אמיתי בעבור מליון מצביעי ימין. אני שמח על ההזדמנות של ראש הממשלה נתניהו להביא ריבונות ישראלית ליהודה ושומרון אבל גם רואה את הסכנות העצומות הכרוכות בכך כמו בידוד ישובים, ניתוק צירים והחמור מכל: הקמת מדינת טרור בלב הארץ.

הצטרפנו לפני שבוע, אשתי ואני, לקבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד ובעקבותינו הצטרפו גם ההורים שלנו. הקבוצה מונה אלפי מתפקדים מיהודה ושומרון וכל הארץ וחשוב לי מאד לחזק בתוך הליכוד את הכוח של ההתיישבות היהודית. שרים וחברי כנסת מחשיבים את הקבוצה מאד וכבר נשמעים קולות חיוביים יותר. אני אופטימי אבל קריטי שיצטרפו אלינו בשבוע הקרוב עוד רבים".

לפרטים נוספים והתפקדות – לחצו כאן: https://mylikud.org.il/?r=0404

מייסד קבוצת "הליכוד שלי" וראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, מסר לחדשות 0404: "מעל 40,000 אזרחים תושבי יהודה ושומרון הצביעו לליכוד בבחירות האחרונות, הימין מבין היום יותר מאי פעם שכדי להיות אפקטיבי, לא מספיק להצביע בבחירות.

חייבים פשוט להתפקד לליכוד ולחזק את משקלם אנשי הציבור שבונים בהתמדה ואמונה את ההתיישבות, מתנגדים נחרצות להקמת מדינת טרור בלב הארץ, ולא מתפשרים על פחות מריבונות ישראלית מלאה. הריבונות כבר בפתח. איך היא תיראה? זה בידיים שלנו".

לפרטים נוספים והתפקדות – לחצו כאן: https://mylikud.org.il/?r=0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]