מעל 2500 מתפללים נכנסו לתפילות בקבר יוסף. דגן: ״מתפללים להצלחת הריבונות״ - 0404
מעל 2500 מתפללים נכנסו לתפילות בקבר יוסף. דגן: ״מתפללים להצלחת הריבונות״ רועי חדי

מעל 2500 מתפללים נכנסו לתפילות בקבר יוסף. דגן: ״מתפללים להצלחת הריבונות״

מעל 2500 מתפללים יהודים נכנסו הלילה (שלישי) לתפילות בקבר יוסף, תוך שמירה על כללי משרד הבריאות. הכניסה התקיימה כחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת המועצה האזורית שומרון, יחד מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה, בליווי לוחמי חטיבת שומרון, משטרת מרחב שומרון, ומג"ב.

בין הנכנסים היו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, סגנו דוידי בן ציון, מח"ט שומרון הנכנס רועי צוויג, נתנאל שניר העומד בראש מנהלת המקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון, ראש עיריית אלעד ישראל פורוש, האדמו"ר מלעלוב, הרב גרוס גאב"ד, חניכי הישיבות בני ברק, הרב שלום ארוש מגדולי מחזירי התשובה ראש מוסדות חוט של חסד, מנהלת המקומות הקדושים של המועצה האזורית שומרון.

"אנחנו כאן הלילה, מתפללים להצלחת הריבונות, לחזק את ראש הממשלה, לא להרתע ולא לפחד, להחיל את הריבונות על כל הישובים והמרחבים היהודים ביהודה ושומרון", אמר במקום יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון.

״אנחנו כאן כדי להעביר מסר ברור: עם ישראל, מדינת ישראל, לא תוותר על המקומות הקדושים, לא תוותר על קבר יוסף, על קבר רחל, מערת המכפלה ושאר המקומות הקדושים ביו"ש. ההיסטוריה לא תסלח למי שיפקיר את המקומות הקדושים בעת הזו. לא נקבל החלת ריבונות סמלית".

לבקשת ראש מועצת שומרון הרב ארוש, בירך להצלחת הריבונות ואמר: "השם ישמור את כל התושבים, בכל הישובים בכל הסביבה מכל רע ברוחניות ובגשמיות, ויתן שמחה ואמונה וסייעתא דשמיא וכח. ותזכו לבנות ולבנות ולבנות. ותהיה ריבונות פה ובכל יהודה ושומרון, עכשיו בשבועות הקרובים. והכל יפרח ויגדל ויהיה פתוח ונזכה לבוא עם ריבונות בשכם לכל עם ישראל".

רועי חדי

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]