מועצת יש"ע ממשיכה בהסברה: "ריבונות צריך לעשות נכון" | צפו - 0404
צילום: מועצת יש"ע

מועצת יש"ע ממשיכה בהסברה: "ריבונות צריך לעשות נכון" | צפו

מועצת יש"ע נכנסה בימים אלו לשלב השני של הקמפיין לתמיכה בריבונות על ההתיישבות, ולמניעת הכרה במדינה "פלסטינית". בסרטוני הסברה חדשים, מחדדים במועצת יש"ע את המסר, שעיקרו: ריבונות צריך לעשות נכון. 

מועצת יש"ע פרסמה שני סרטוני הסברה חדשים, התוקפים את הבעיות בתוכנית המאה ובעיקר את הסכנה מהמהלך של הקמת מדינה "פלסטינית". בסרטון אחד משתמשים במועצה בנשיא טראמפ כדי להסביר מה נכון ומה לא נכון לשמירת האינטרסים של ישראל.

בסרטון השני מובאים ארבעה קריטריונים המשמשים לבדיקה האם תוכנית המאה טובה לישראל, או שמא טובה לערבים. הסרטון מתמקד בשאלות כגון האם ישראל מתחייבת להקמת מדינה "פלסטינית" והאם ישמר רצף ישראלי בשטחי יהודה, שומרון ובקעת הירדן.

במועצת יש"ע מבהירים כי הסרטונים הם חלק מהשלב הבא בקמפיין התומך בהחלת הריבונות בהקדם, אבל מתנגד נחרצות להקמת מדינה נוספת.

יו"ר מועצת יש"ע דויד אלחייני: "אנו ממשיכים לקרוא לראש הממשלה להחיל את הריבונות כפי שהתחייב, ולעשות את זה נכון בלי הסכנה של מדינה פלסטינית בלב ליבה של ארץ ישראל. אדוני ראש הממשלה, אל תיכנע לשמאל ולערבים. קח אחריות והחל ריבונות מלאה ללא לחצים פסולים משמאל וללא צעדים שיפגעו חלילה בהתיישבות ובמדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]