הפשיעה בחברה הערבית: 2 תושבי טירה חשודים בירי לעבר שוטרים - 0404
צילום: דוברות המשטרה

הפשיעה בחברה הערבית: 2 תושבי טירה חשודים בירי לעבר שוטרים

שני ערבים, תושבי טירה חשודים במעורבות באירוע הירי לעבר כוח משטרה בטירה. בימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדם כתב אישום.

ביום ה-5.6.20 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על ירי לעבר בית בטירה. כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו בחקירת האירוע תוך חסימת הכביש בזירת האירוע. במהלך העבודה על הזירה, שוטר הבחין ברכב ובו שלושה נוסעים שעבר במקום, וכעבור מספר דקות לאחר מכן, חלף שוב אותו רכב עם שלושת הנוסעים, כאשר הפעם קיללו יושבי הרכב את המשטרה. הרכב המשיך בנסיעה ועזב את המקום, אולם השוטר הספיק לרשום את מספר הרכב.

3 שעות לאחר מכן ובעוד השוטרים ושוטרי המחלקה לזיהוי פלילי נמצאים בזירה ועסוקים במלאכת איסוף הראיות, כשהם לבושים מדי משטרה וגלויים לאור יום, הגיע אדם כשהוא רעול פנים וירה לעברם בנשק ארוך. השוטרים השיבו אש לעברו של החשוד, שעלה על רכב ונמלט מהמקום. כתוצאה מהירי, נגרם נזק לניידת המשטרה.

שוטרים הגיעו לבית בעיר, ומצאו שם את הרכב החשוד כאשר בחלקו השמאלי של הרכב אותרו פגיעות ירי.

עוד באותו לילה, אותרו חשודים במעשה הירי הראשון שבוצע לעבר הבית בעיר וכן בגין הירי הנוסף שבוצע לעבר השוטרים והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה.

חשוד אחד, בן 20 מטירה, חשוד בגין הירי לעבר הבית ובנוסף, חשוד כי נהג בזמן הירי שבוצע לעבר השוטרים. החשוד השני, בן 21 מטירה, חשוד כי ביצע את הירי לעבר השוטרים.

בחקירה עלה כי החשודים מוערבים בשורה של אירועים פליליים חמורים, בהם הירי המוקדם לעבר הבית, הירי לעבר השוטרים, החזקת 3 תתי מקלע מאולתרים מסוג "קרלו" שאותרו במהלך חיפוש של השוטרים. על פי החשד אחד מתתי המקלע שימש באירוע הירי לעבר כוח המשטרה, הסגרת תת מקלע מאולתר נוסף שאותר בחצר ביתו של החשוד, שלושה אירועי ירי שביצעו בעבר וכן הצתת רכב.

מעצרם של החשודים הוארך ב-5 ימים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]