שלושת הקטינים מהקטטה בחברון שוחררו ממעצר - 0404
שלושת הקטינים מהקטטה בחברון שוחררו ממעצר חוננו

שלושת הקטינים מהקטטה בחברון שוחררו ממעצר

בית משפט השלום בירושלים דחה את בקשת המשטרה להאריך ב-5 ימים את מעצרם של שלושת הקטינים החשודים במעורבות בתגרה בחברון בשבת האחרונה. הקטינים שוחררו למעצר בית למספר ימים ובערבות.

בדיון חשף עו"ד אביחי חג'בי מארגון 'חוננו' כי הפלסטיני אשר התעמת עם היהודים באירוע, איברהים בדר, שיתף בדף הפייסבוק שלו תמונה של היטלר וזאת במחאה על מצעד שהתקיים בפריז לאחר אירוע הטרור במרכול "היפר כשר" בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו ומנהיגים נוספים, עו"ד חג'בי ביקש מנציג המשטרה לבדוק את עברו הפלילי של הפלסטיני והאם היה בעברו שותף באירועים נוספים.

בהחלטה ציין השופט אלעזר ביאלין כי חלקם של הקטינים באירוע אינו ברור וכי יש לקחת בחשבון את היות הקטינים תלמידים, בתקופת בגרויות וכי אין לפגוע יתר על המידה בהתקדמותם הלימודית.

עו"ד אביחי חג'בי: "מתחילת הדרך התבקשה המשטרה לבדוק את הרקע של המתלונן. מסתבר כפי שעולה מחשבון הפייסבוק שבבעלותו כי מדובר במתלונן שהתמימות רחוקה ממנו. מכל מקום בית המשפט הורה על שחרורם של החשודים דבר המעיד באופן חד משמעי על דלות הראיות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]