שרה נתניהו תבעה את העובדת סלבי: ״הפרה התחייבות, הוציאה לשון הרע וטיעונים מכפישים ושקריים״ - 0404
שרה נתניהו תבעה את העובדת סלבי: ״הפרה התחייבות, הוציאה לשון הרע וטיעונים מכפישים ושקריים״

שרה נתניהו תבעה את העובדת סלבי: ״הפרה התחייבות, הוציאה לשון הרע וטיעונים מכפישים ושקריים״

רעיית ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרה נתניהו, הגישה היום (שלישי) תביעה נגד סלבי גנסיה, עובדת לשעבר במעון רה"מ; בגין פגיעה בפרטיות, הפרה חוזית ולשון הרע. סכום התביעה עומד על 200 אלף ש"ח.

בכתב התביעה נכתב: "העובדת לשעבר של מעון ראש הממשלה הפרה התחייבות מפורשת לשמירה על סודיות, ותוך הסתמכות על קטעי רכילות, אימצה וחיקתה טיעונים מכפישים ומכוערים שנטענו על ידי עובדים אחרים לשעבר של המעון, תוך שהיא פוגעת הן בפרטיותה של התובעת והן בשמה הטוב וגורמת לה לנזקים כבדים מנשוא.

לאחר שהנתבעת הכפישה את התובעת באמצעי התקשורת, היא פנתה מיוזמתה לתובעת, התנצלה וחזרה והביעה חרטה ובושה על מעשיה, תוך שהיא מבקשת לשוב לעבודתה. "מאחר והכתובת הייתה כבר על הקיר" והיה ברור שהנתבעת הינה כזבנית מועדת ואינה אמינה, היא נתבקשה להעלות את הדברים על הכתב. הנתבעת ביקשה דף נייר חלק וכתבה מיוזמתה וללא כל התערבות מכתב התנצלות בו הביעה צער וחרטה, אמרה שאין לה כל טענה כנגד התובעת וביקשה להמשיך ימשיכו להחזיק במשרתה.

לאחר שהנתבעת הפרה את האמון שנתנו בה היא התחננה לשוב למקום עבודתה במעון. וישאל השואל: אם תנאי עבודתה של הנתבעת היו כה קשים וכה גרועים, מדוע התחננה לשוב למקום עבודתה? ומדוע דרשה לשוב למקום עבודה שעל פי תאוריה מכונה "גיהנום". והתשובה פשוטה: מדובר בכזבנית מועדת שכל מטרתה לסחוט כספים מהמדינה בתביעת סרק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]