מסתערבי מג"ב סיכלו הברחת סמים ואמל"ח בגבול מצרים - 0404
מסתערבי מג דוברות המשטרה

מסתערבי מג"ב סיכלו הברחת סמים ואמל"ח בגבול מצרים

לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב, פעלו היום (שני) תוך שימוש באמצעים מיוחדים בגבול מצרים, לסיכול הברחת סמים ואמצעי לחימה לשטח ישראל.

במהלך הפעילות זיהו הכוחות מספר חשודים שהגיעו על גבי טרקטורונים מצידו המצרי של הגבול לכיוון שטח ישראל, החשודים החלו בזריקת מספר שקים לשטח ישראל, ומסתערבי מג"ב הגיבו בירי לכיוון המבריחים.

ההברחה סוכלה והכוחות איתרו במקום ארבעה שקים מלאים בסמים, ושק נוסף של סמים במשקל כולל של כ-100 ק"ג. בנוסף נתפסה מחסנית של נשק מסוג M-16 מלאה בתחמושת, מה שמעיד ככל הנראה על כך שהמבריחים הישראלים היו חמושים.

בסריקות שביצעו לוחמי יחידת המסתערבים בתוך שטח ישראל לאיתור של חשודים ישראלים, נתפס רכב ועוקב מים שעל פי החשד שימשו את המבריחים. כלל הממצאים והרכב שנתפסו בפעילות הועברו לחקירה במשטרת ישראל.

ממג"ב נמסר: "פעילות משמר הגבול למניעת הברחות בגבול מצרים מתבססת על הכרת השטח, פעילות ממושכת ואמצעים משוכללים שעומדים לרשות הלוחמים שמשקיעים רבות למיגור התופעה שפוגעת בביטחון הציבור בישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]