בית המשפט ידון בהארכת מעצר החשודים בקטטה בחברון. חוננו: "המשטרה נפלה בפח של הערבים" - 0404
בית המשפט ידון בהארכת מעצר החשודים בקטטה בחברון. חוננו: עו"ד איתמר בן גביר

בית המשפט ידון בהארכת מעצר החשודים בקטטה בחברון. חוננו: "המשטרה נפלה בפח של הערבים"

בית משפט השלום בירושלים ידון בשעות הקרובות בהארכת מעצר החשודים בקטטה בחברון. עורכי דינם – עו"ד אביחי חג'בי מטעם ארגון חוננו, ועו"ד איתמר בן גביר ידרשו לשחררם כבר היום ממעצר.

עורכי הדין, תקפו את המשטרה – עו"ד אביחי חג'בי אשר מייצג מטעם ארגון חוננו שישה מהעצורים מסר "ההישענות על סרטון חלקי ומגמתי שצולם על ידי פלסטינים עושה עוול למצולמים בו. מכל מקום לחשודים אותם אני מייצג אין קשר לאירוע המצולם".

עו"ד איתמר בן אשר מייצג עצורים נוספים מסר "אין ספק שאם היה מדובר באירועים דומים בנתניה, באר שבע ותל אביב אף אחד בכלל לא היה מביא להארכת מעצר. לדעתי המשטרה נפלה כאן בפח של חלק מהערבים שפשוט התגרו, תקפו, זרקו אבנים לעבר יהודים, ובסופו של דבר המשטרה שרואה רק חצי תמונה עוצרת דווקא את היהודים.
מכל מקום אנחנו מקווים שביהמ"ש יפעל כפי שהוראות החוק מחייבות ולא ה'עליהום' הציבורי. כאשר מסתכלים על המקרה משפטית אין שום סיבה להחזיק את מרשי דקה אחת במעצר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]