משפחת גולדין על הכסף שיועבר לחמאס: "מרחק בלתי נתפס בין ההצהרות של גנץ לבין המעשים שלו" - 0404
משפחת גולדין על הכסף שיועבר לחמאס: שלמה מור, 0404

משפחת גולדין על הכסף שיועבר לחמאס: "מרחק בלתי נתפס בין ההצהרות של גנץ לבין המעשים שלו"

לאה ושמחה גולדין, הוריו של קצין צה״ל סגן הדר גולדין המוחזק בידי חמאס כבר כמעט 6 שנים, תוקפים הבוקר את ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, על רקע הפרסומים לפיהם הסכום המועבר היום לידי חמאס בעזה קפץ בלמעלה מפי 3 ויעמוד על 50 מיליון דולר.

הזוג גולדין אמרו כי ״גנץ כיהן כרמטכ״ל צה״ל במלחמת ׳צוק איתן׳ והוא המפקד שהשאיר את בננו הדר בשבי חמאס. במקום להעמיד בראש את ערכי צה״ל והחזרת לוחמים משדה הקרב הוא מתחיל את תפקידו כשר ביטחון בכניעה מול חמאס.

גנץ התחייב בפני הציבור וגם בפגישות ובשיחות אישיות איתנו כי ברגע שיקבל תפקיד משמעותי יפעל להשבת החיילים והאזרחים הנמצאים בידי חמאס.
גנץ הוא אכזבה גדולה עבורנו. יש מרחק בלתי נתפס בין האמירות וההצהרות לבין המעשים שלו. העברת 50 מיליון דולר לחמאס והמשך הפקרת הבנים היא ביזיון לגנץ ששימש כרמטכ״ל מלחמת צוק איתן ושילח את הדר ואורון להילחם בעזה והפקיר אותם בשבי חמאס כבר כמעט 6 שנים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]