מדוע הורדמה פרשת ״המימד החמישי״? מדוע גנץ ורוני אלשיך לא נחקרו? - 0404
מדוע הורדמה פרשת ״המימד החמישי״? מדוע גנץ ורוני אלשיך לא נחקרו? אלעד מלכה

מדוע הורדמה פרשת ״המימד החמישי״? מדוע גנץ ורוני אלשיך לא נחקרו?

במהלך פברואר 2020 הבטיחו לכולנו חקירה בפרשת ״המימד החמישי״. גורם משטרתי בכיר אף מסר לחדשות 0404 כי ח״כ בני גנץ ייחקר בפרשה וככל הנראה אף חקירה באזהרה.

בתחילה, עיתונאים מטעם, טענו כי גנץ לא ייחקר. אח״כ, גם להם כבר לא היתה יכולת להעלים את המציאות והם דיווחו על חקירה קרובה.

אלא שהזמן חולף וכבר עברו ארבעה חודשים וגנץ אפילו לא התבקש להגיע ולמסור פרטים. שום כלום. לא גנץ, לא רוני אלשיך ששימש אז בתפקיד המפכ״ל.

מי דאג לסדר לגנץ ולחברתו פטור ממכרז? מה נסגר בשיחות בין גנץ לרוני אלשיך? האם הכל גם קשור למה שמתחולל היום סביב ראש הממשלה בנימין נתניהו? האם המשטרה ממתינה לרגע שגנץ יהפוך לראש ממשלה כדי שלא לגרום בנתיים למניעת התפקיד ממנו? האם יש מי שחושש שחקירה תגלה עוד הרבה דברים ותביא לעריפת ראשית בפוליטיקה (כחול לבן) ובמשטרת ישראל?

דבר אחד ברור. כל יום שעובר ובו החקירה לא מתקדמת, היא מאפשרת למעורבים בפרשה להעלים ראיות, לתאם עמדות ועוד ועוד. אולי, ההדלפה לתקשורת שחקירה תפתח, נועדה כבר אז להביא את המעורבים לנקות את השולחן ולהעלים ראיות? לכו תדעו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]