בועז גולן עונה לליברמן: ״החרדים עצלנים? בזמן שהם מצילים חיים - אתה מצייץ שקרים״ - 0404
בועז גולן עונה לליברמן: ״החרדים עצלנים? בזמן שהם מצילים חיים – אתה מצייץ שקרים״ 0404

בועז גולן עונה לליברמן: ״החרדים עצלנים? בזמן שהם מצילים חיים – אתה מצייץ שקרים״

נבחר הציבור שיושב כבר שנים באופוזיציה ומחזיק בכוח מצביעי ימין שרצו להיות חלק מממשלת ימין ולמעשה הוא הגורם הראשי שלקח את ישראל למערכות בחירות מיותרות, ממשיך להסית נגד הציבור החרדי בציוצים שקריים ובמלל שמגיע מתוך שנאה ובורות.

אביגדור ליברמן צירף תמונה של חיילים חרדים מעיתון הבוקר וכתב: ״אליהו ובניהו הם מודל לחיקוי, התרגשתי מאוד מהסיפור שלהם. מי ייתן וירבו כמותם. הם האות והסימן לכך שמתקרב קיצו של חוסר השוויון בחברה הישראלית, קץ הכפיה החרדית וקץ העצלות שמכתיבים מנהיגי הציבור החרדי על הציבור שלהם״.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404, אסף כמה צילומי מסך מתוך מאות ידיעות שהועלו בחדשות 0404 במשך השנים ובהן תמונות של לוחמים חרדים ומתנדבים רבים.

גולן העלה את התמונה בפוסט שפרסם ליברמן וכתב: ״אתה גם מסית וגם שקרן. במשך שנים מעלים ב-0404 תמונות של לוחמים חרדים. ממטכ״ל ועוד. אתה לא עשית רבע מהם. עצלנים? עשרות אלפי מתנדבים למשך כל חייהם באיחוד הצלה, זק״א, ידידים, עזר מציון, עזרא למרפא של פירר, בבתי חולים ועוד ועוד. בזמן שאתה מצייץ כאן שקרים, הם מצילים חיים ושומרים עלינו״.

גולן: ״מדהים אותי לראות בכל פעם מחדש שליברמן מסית נגד הציבור החרדי. האיש לא מבין שזה כבר לא עושה רושם על אף אחד? ליברמן היה שר ביטחון בישראל. הוא יודע את האמת – הוא מכיר את פלוגות תומר, הוא מכיר את נצח יהודה, הוא מכיר קצינים ולוחמים חרדים. ליברמן הוא היחיד שהרס מתוך המערכת – הוא ניסה לסגור את מכינת עלי שהוציאה את הקצינים הכי בכירים וטובים שהיו ועדיין יש לנו במערכת הצבאית. כל דבר עם סממן דתי גרם לו להוציא ארס של שנאה ומילים ששמורות רק להזויים ששונאים את עצמם. חשבתי אם להתייחס לדברים שלו, מאחר והוא באמת כבר לא רלוונטי, אבל החלטתי למען הצדק ובעיקר למען אחיי החרדים, שגם בדקות אלה ממש מצילים חיים – לכתוב את האמת. ליברמן – תתבייש!״.

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]