קמפיין מועצת יש"ע: "ריבונות, Do it right!" - 0404
קמפיין מועצת יש מועצת יש"ע

קמפיין מועצת יש"ע: "ריבונות, Do it right!"

מועצת יש"ע יצאה היום (רביעי) בקמפיין אגרסיבי נגד תכנית המאה כפי שהיא מוצעת כעת, תחת הכותרת: "לא למדינה פלסטינית, ריבונות – Do It Right!" (עשו זאת נכון).

יו"ר מועצת יש"ע, דוד אלחייני: "בשום תוכנית עתידית, אנו לא נתמוך בהקמת מדינה "פלסטינית" בלב ליבה של מדינת ישראל. תוכנית המאה במתווה הנוכחי והמפה המצורפת אליה היא מסוכנת מאוד. חייבים לשנות את המפה".

אלחייני הוסיף והדגיש כי רוב הציבור מתנגד להקמת מדינה שכזו: "אנחנו יוצאים היום למאבק ארוך וקשה נגד מה שאנחנו רואים כפגיעה במדינת ישראל. יש רוב גדול בציבור הישראלי, בטח מקרב תושבי יהודה, שומרון ובקעת הירדן שמתנגד להקמתה של מדינה "פלסטינית" והפקרת עשרות אלפי תושבים המתגוררים ביישובים המבודדים כפי שכולנו ראינו במפות.

אנחנו דורשים מראש הממשלה שיקשיב לצרכיה של ההתיישבות וישנה את המפה כך שתתאים לצרכיה. המפה כפי שהיא מוצגת היום היא מפת הדרכים למדינה "פלסטינית". ריבונות עושים נכון".

מועצת יש"ע

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]