יוסי דגן על ניסיון החדירה לאיתמר: "פיגוע גדול נמנע כאן הלילה" - 0404
צילום: צבי סוכות, מועצה איזורית שומרון

יוסי דגן על ניסיון החדירה לאיתמר: "פיגוע גדול נמנע כאן הלילה"

מחבל ערבי נעצר כשברשותו סכין ביישוב איתמר במהלך תרגיל שגרתי של כיתת הכוננות של הישוב איתמר.
במהלך התרגיל זוהה המחבל כשהוא מנסה לחתוך את הגדר. חברי כתת הכוננות רצו אליו, המחבל ניסה לתקוף את חברי כיתת הכוננות ולבסוף זרק את הסכין ונעצר.

למקום הגיעו מח"ט שומרון החדש שנכנס לתפקידו לפני מספר שעות, אלוף משנה רועי צוויג. ברגעים אלו המחבל נלקח לחקירה.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, שהיה בקרבת מקום הגיע למקום: "אני מבקש לשבח את פעילות כתת הכוננות של המתנדבים של הישוב איתמר, יחד עם חטיבת שומרון והמחט החדש שרק היום נכנס לתפקידו, עם הסמחט על גילוי יוזמה על חתירה למגע. היה כאן נס גדול.

פיגוע גדול נמנע כאן הלילה. אני קורא לראש הממשלה לצאת לפעילות יזומה התקפית כנגד הרשות הפלסטינית. בשל ההסתה של אבו מאזן כמעט היה כאן פיגוע. כרגע זה נמנע בזכות הערנות והגבורה של התושבים והחיילים ממשלת ישראל צריכה להתייחס לזה כאילו היה כאן פיגוע לכל דבר ועניין. אנחנו נתחזק. ננצח את הטרור, גם נבנה יותר וזו התשובה שלנו האזרחית. התשובה הצבאית צריכה להיות בהנחייה של הממשלה פעולה נחושה בטחונית נגד מחבלי הרשות הפלסטינית ובראשם אבו מאזן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]