גנץ בפגישה עם ראשי מועצת יש"ע: "נפעל תמיד בשיתוף פעולה מלא עם האמריקאים" - 0404
גנץ בפגישה עם ראשי מועצת יש אלעד מלכה

גנץ בפגישה עם ראשי מועצת יש"ע: "נפעל תמיד בשיתוף פעולה מלא עם האמריקאים"

שר הביטחון בני גנץ, נפגש היום עם ראשי מועצת יש"ע באוגדת איו"ש על רקע החלת הריבונות המתקרבת. 

בפגישה התייחס גנץ לנושא החלת הריבונות ואמר כי: "ראש הממשלה ואני יושבים ביחד ודנים בנושא ההחלטות האפשריות בהיבט המדיני ואני מקווה שנוכל להגיע להסכמות. אנחנו נפעל תמיד בשיתוף פעולה מלא עם האמריקאים. אני מבקש להדגיש כאן, ארצות הברית היא הידידה הטובה ביותר שלנו בעולם והיא מגבה אותנו בנושאים אסטרטגים הרי גורל ואנחנו נשמור על השותפות הזו.

כשאנחנו עושים מהלכים מדיניים אנחנו חייבים להקשיב היטב גם למה שקורה בתוך השטח ומסביבנו, ולשמור על הסכמי השלום שלנו עם ירדן למשל. ההסכמים האלו תורמים מאוד ליציבות האזורית ולביטחון של כולנו.

האחריות שלנו היא עוד לפני שמקבלים החלטות בנושא הריבונות, לעזור לטפח ולסייע למקומות שאנשים גרים בהם בצורה חוקית גם בביטחון וגם בכדי לאפשר חיים נורמלים.

ייתכן ויהיו בינינו ויכוחים, אבל אני עומד על כך שנשמור על האחדות בחברה הישראלית. אני עשיתי את המהלך הפוליטי שלי כי ראיתי את הסכנה החברתית במדינת ישראל, ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו מתח בעוצמות שחווינו בשנים האחרונות".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]